0

Pronájem domů Domažlice

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Pronájem domů Domažlice. Celkem 2 nabídek v kategorii Pronájem domů a lokalitě Domažlice odpovídá Vašim požadavkům.
V naší nabídce máme mnoho domů ze kterých si můžete vybrat. Velký zájem bývá o rodinné domy nebo domy na klíč a celkově o domy se zahradou. U nás naleznete mnoho nemovitostí v káždé z těchto kategorií. Často jsou hledány i domy k pronájmu, které v naší nabídce rovněž nechybí. Stačí projít nabídku, která obsahuje přes 0 nemovitostí.

Aktuální nabídky (2)

Pronájem, rodinný dům 3+1, 150 m2, Kdyně

Zařazení: pronájem domů Domažlice, Kdyně

Stav domu: dobrý

Nabízíme k pronájmu celý rodinný dům 3+1 o celkové obytné ploše 150 m2 v obci Kdyně. Dům má již plastová okna. U domu je kůlna, zahrada a stodola. Voda i kanalizace je obecní. Topení je možné využít přímotopy nebo krbová kamna. V ceně nájmu nejsou zahrnuty...

Pronájem domu 5+2+2x koupelna, 180 m2, Horšovský Týn-Nová Ves, okr. Domažlice

Zařazení: pronájem domů Domažlice, Horšovský Týn

Stav domu: dobrý

Hledáte klidné a tiché bydlení se zahradou? TAK UŽ NEMUSÍTE ! Nabízíme k dlouhodobému pronájmu solventní a slušné rodině rodinný dům 5+2+2k . Dům se nachází ve středu velmi klidné obce Nová Ves u Horšovského Týna. Dům prošel částečnou rekonstrukcí. Zbývající...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pronájem domů a lokalitě Domažlice z celkového počtu 2.

Často hledané:

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Domažlice leží v jihozápadní části Plzeňského kraje. Je to pohraniční okres, který na západu sousedí s Německem. Jeho rozloha je 1123 km2. Počet obyvatel v okresu Domažlice je 61 tisíc a hustota obyvatelstva je 54 obyvatel na km2. Převážná část okresu má charakter pahorkatiny s nadmořskou výškou 450 metrů. Na jihozápadě se nachízí Všerubský průsmyyk, který odděluje Český les a Šumavu. V Českém lese je nejvyšší bod okresu Čerchov s nadmořskou výškou 1042 metrů. Okresem protéká řeka Radbuza s přítoky Černý potok a Zubřina. Vodstvo je dále zastoupeno rybníky. Největším z nich je Mazholezský rybník. Celkový počet obcí v okresu je 85 a z toho 8 má statut města. Sídlem je město Domažlice.