0

Pronájem domů Klatovy

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Pronájem domů Klatovy. Celkem 2 nabídek v kategorii Pronájem domů a lokalitě Klatovy odpovídá Vašim požadavkům.
V naší nabídce máme mnoho domů ze kterých si můžete vybrat. Velký zájem bývá o rodinné domy nebo domy na klíč a celkově o domy se zahradou. U nás naleznete mnoho nemovitostí v káždé z těchto kategorií. Často jsou hledány i domy k pronájmu, které v naší nabídce rovněž nechybí. Stačí projít nabídku, která obsahuje přes 0 nemovitostí.

Aktuální nabídky (2)

Pronájem chaty 60 m2 Klatovy

Zařazení: pronájem chaty Klatovy, Klatovy II

Stav chaty: po rekonstrukci

Hledáte pronájem k bydlení a nechcete bydlet jen v uzavřeném bytě? Nabízíme netradiční pronájem v klidné části Klatov. A to pronájem chaty k celoročnímu bydlení se zahradou, skleníkem, krbem a jezírkem. Chata s kuchyňkou společná s obývacím prostorem...

Pronájem, rodinný dům, 3+1, Svrčovec, okres Klatovy

Zařazení: pronájem domů Klatovy, Dolany

Stav domu: velmi dobrý

Nabízíme k pronájmu rodinný dům o dispozici 3+1 v obci Svrčovec v okrese Klatovy. Dům je po rekonstrukci, z chodby se přes obývací pokoj vchází do kuchyně, zbylé dva pokoje jsou neprůchozí. Spolu s domem je k užívání i zahrada o výměře 780 m2 a část...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pronájem domů a lokalitě Klatovy z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Klatovy leží v jižní části Plzeňského kraje. Je to největší okres kraje s rozlohou 1946 km2. Na jihu sousedí se Spolkovou republikou Německo a na východě sousedí s Jihočeským krajem. Povrch okresu je velmi členitý. Nejvyšší místo okresu je Velká Mokrůvka (1370 m n.m.), která patří do Šumavy. Převážná část okresu má horský a podhorský charakter. Mezi nejvýznamější řeky v okresu patří Otava a Úhlava. Na jihozápadě území jsou dvě velmi známá jezera ledovcového původu (Černé, Čertovo). Vodstvo je do značné míry zastoupeno rybníky, kterých je na území okresu 1084ha. Počet obyvatel v okresu Klatovy je 88 tisíc a hustota zalidnění je 46 obyvatel na km2, což je nejméně v kraji. Celkový počet obcí je 94, z toho je 15 měst. Sídlem je město Klatovy.