0

Pronájem domů Opava

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Pronájem domů Opava. Celkem 2 nabídek v kategorii Pronájem domů a lokalitě Opava odpovídá Vašim požadavkům.
V naší nabídce máme mnoho domů ze kterých si můžete vybrat. Velký zájem bývá o rodinné domy nebo domy na klíč a celkově o domy se zahradou. U nás naleznete mnoho nemovitostí v káždé z těchto kategorií. Často jsou hledány i domy k pronájmu, které v naší nabídce rovněž nechybí. Stačí projít nabídku, která obsahuje přes 0 nemovitostí.

Aktuální nabídky (2)

Pronájem, rodinný dům, Bobrovníky, ul. Osvoboditelů

Zařazení: pronájem domů Opava, Hlučín

Stav domu: dobrý

Nabízíme dlouhodobý pronájem celopodsklepeného, rodinného domu v Bobrovníkách, se zahradou, dvěma balkóny a garáží. Dům je po částečné revitalizaci - nová plastová okna. Na střeše jsou umístěny solární panely pro ohřev vody. Vytápění a ohřev vody zajištěn...

Sleva 21%
28 000,- Kč
22 000,- Kč

Pronájem, rodinný dům, Dobroslavice, 145 m²

Zařazení: pronájem domů Opava, Dobroslavice

Stav domu: po rekonstrukci

Doporučujeme ve výhradním zastoupení majitele k pronájmu vilu po celkové a nákladné rekonstrukci nacházející se v Dobroslavicích, ul. Na výsluní. Nemovitost byla rekonstruována pro NÁROČNĚJŠÍ uživatele. Dostanete se do ní buď branou na DO s vjezdem...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pronájem domů a lokalitě Opava z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Opava leží ve středu Moravskoslezského kraje. Na jihozápadě sousedí s Olomouckým krajem a na severovýchodě hraničí s Polskem. S rozlohou 1113 km2 je třetím nejvetším okresem kraje. V 77 obcích okresu (7 měst, 1 městys) žije 179 tisíc obyvatel a na 1 km2 připadá 160 obyvatel. Sídlem okresu je město Opava. Území okresu je tvořeno Hornoslezskou nížinou na severovýchodě a Nízkým jeseníkem na jihozápadě. Hlavním tokem okresu je řeka Opava s přítokem Moravicí. Na Moravici leží vodní nádrž Kružberk.