0

Pronájem domů Pardubice

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Pronájem domů Pardubice. Celkem 2 nabídek v kategorii Pronájem domů a lokalitě Pardubice odpovídá Vašim požadavkům.
V naší nabídce máme mnoho domů ze kterých si můžete vybrat. Velký zájem bývá o rodinné domy nebo domy na klíč a celkově o domy se zahradou. U nás naleznete mnoho nemovitostí v káždé z těchto kategorií. Často jsou hledány i domy k pronájmu, které v naší nabídce rovněž nechybí. Stačí projít nabídku, která obsahuje přes 0 nemovitostí.

Aktuální nabídky (2)

Pronájem, rodinný dům, 210 m2, Pardubice, MUDr. Ducháčkové

Zařazení: pronájem domů Pardubice-Pardubičky

Stav domu: novostavba

Pronájem nově zrekonstruovaného rodinného domu o celkové velikosti 210 m2, Pardubice, ul. MUDr. Ducháčkové. Jedná se o rodinný dům, kde se nachází v 1. NP prostory ke komerčnímu využití, ordinace, sídlo firmy apod. Dispozice: 1. NP - celková plocha 120...

Pronájem, rodinný dům, Plch, 150 m²

Zařazení: pronájem domů Pardubice, Plch

Stav domu: dobrý

Nabízíme Vám k pronájmu zrekonstruovaný dům se zahradou v malebné vesnici Plch u Hradce Králové. Dům prošel rekonstrukcí a byl zmodernizován, ovšem byl mu zachován původní vesnický styl. V přízemí domu se nachází chodba, koupelna, toaleta, velká, zařízená...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pronájem domů a lokalitě Pardubice z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle okresu

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Pardubice se nachází v severozápadní části Pardubického kraje. Na severu sousedí s Královehradeckým krajem a na západě se Středočeským krajem. Svou rozlohou 880 km2 je nejmenším okresem kraje. Převážná část území leží v Polabské nížině. Malá část na jihozápadě patří do Železných hor a severovýchodní část spadá do Orlické tabule. Vodstvo zde představují řeky Labe s přítoky Chrudimka a Loučná. Za zmínku stojí uměle vybudovaný Opatovický kanál dlouhý 32 km. V okrese se také nachází řada rybníků. V roce 2010 byl počet obyvatel 168 tisíc a hustota populace činila 191 osob na km2. Z celkového počtu 112 obcí má 8 statut města. Sídlem je město Pardubice.