0

Pronájem domů Písek

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Pronájem domů Písek. Celkem 2 nabídek v kategorii Pronájem domů a lokalitě Písek odpovídá Vašim požadavkům.
V naší nabídce máme mnoho domů ze kterých si můžete vybrat. Velký zájem bývá o rodinné domy nebo domy na klíč a celkově o domy se zahradou. U nás naleznete mnoho nemovitostí v káždé z těchto kategorií. Často jsou hledány i domy k pronájmu, které v naší nabídce rovněž nechybí. Stačí projít nabídku, která obsahuje přes 0 nemovitostí.

Aktuální nabídky (2)

RD 2+1, 90m2 k dlouhodobému pronájmu, Bernartice u Milevska

Zařazení: pronájem domů Písek, Bernartice

Stav domu: velmi dobrý

Obytná plocha 60m2, zahrada 990m2. Po renovaci, nová koupelna a zánovní kuchyňská linka. Orientace pokojů J, Jz, Z, zahrada Jv, pěkné a klidné místo. Vhodný k trvalému bydlení i rekreaci. Dobrá dopravní dostupnost do Písku a Tábora. Vytápění na plyn...

Pronájem řadového RD se zahradou v ul. Jaromíra Malého, Písek

Zařazení: pronájem domů Písek

Stav domu: dobrý

Nabízíme k pronájmu řadový rodinný dům se zahradou v klidné vilové čtvrti v ul. Jaromíra Malého v Písku. Jedná se o podsklepený dvoupodlažní dům, jehož zastavěná plocha a nádvoří činí 142 m2. V suterénu domu se nachází garáž, dílna, prádelna, kotelna...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pronájem domů a lokalitě Písek z celkového počtu 2.

Často hledané:

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Písek se nachází na severu Jihočeského kraje. Na severu sousedí se Středočeským krajem. Povrch je mířně zvlněný. Na území okresu jsou řeky Otava, Vltava a vodní nádrž Orlík. Rozloha okresu je 1127 km2 a žije zde asi 70 tisíc obyvatel. Hustota obyvatelstva je 63 obyvatel na km2. Z celkového počtu 75 obcí má 5 statut města. Sídlem okresu je město Písek.