0

Pronájem domů Plzeň

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Pronájem domů Plzeň. Celkem 2 nabídek v kategorii Pronájem domů a lokalitě Plzeň odpovídá Vašim požadavkům.
V naší nabídce máme mnoho domů ze kterých si můžete vybrat. Velký zájem bývá o rodinné domy nebo domy na klíč a celkově o domy se zahradou. U nás naleznete mnoho nemovitostí v káždé z těchto kategorií. Často jsou hledány i domy k pronájmu, které v naší nabídce rovněž nechybí. Stačí projít nabídku, která obsahuje přes 0 nemovitostí.

Aktuální nabídky (2)

Pronájem, rodinný dům, 435 m2, Plzeň - Koterov

Zařazení: pronájem domů Plzeň-město, Plzeň

Stav domu: před rekonstrukcí

Pronájem rodinného domu na Koterovské návsi v Plzni. Dům je o dispozici 4+kk a má novou střechu. Na pozemku o výměře 1284 m2 je dále postavena stodola, garáž a další vedlejší stavby. Je zavedena elektřina a voda. Plyn a kanalizace na hranici pozemku....

Pronájem, rodinný dům 5+kk, Plzeň - Černice, Jeřabinová ul.

Zařazení: pronájem domů Plzeň-Černice

Stav domu: velmi dobrý

Nabízíme pronájem prostorného rodinného domu v atraktivní lokalitě Plzeň - Černice, v Jeřabinové ulici. Dům má dispozici 5+kk, s garáží a zázemím. V přízemí domu se nachází vstupní chodba, hala se schodištěm, prostorný obývací pokoj s navazující kuchyní...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pronájem domů a lokalitě Plzeň z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Plzeň-město se se nachází v Plzeňském kraji. S rozlohou 261 km2 je to nejmenší okres kraje. Avšak s početem obyvatel 185 tisíc a hustototou obyvatelstva 711 obyvatel na km2 je to zároveň nejlidnatější okres kraje. Město Plzeň se leží v Plzeňské kotlině. Územím protékají řeky Berounka, Mže, Radbuza, Úhlava a Úslava. Dále se zde vyskytuje vodní nádrž České údolí a Velký Bolevecký rybník. Celkový počet obcí je 15 a 2 mají statut města.