0

Pronájem domů Plzeň

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Pronájem domů Plzeň. Celkem 2 nabídek v kategorii Pronájem domů a lokalitě Plzeň odpovídá Vašim požadavkům.
V naší nabídce máme mnoho domů ze kterých si můžete vybrat. Velký zájem bývá o rodinné domy nebo domy na klíč a celkově o domy se zahradou. U nás naleznete mnoho nemovitostí v káždé z těchto kategorií. Často jsou hledány i domy k pronájmu, které v naší nabídce rovněž nechybí. Stačí projít nabídku, která obsahuje přes 0 nemovitostí.

Aktuální nabídky (2)

Luxusní rodinný řadový dům 5+kk,149,9m2, Plzeň - Černice, ulice Slunečnicova

Zařazení: pronájem domů Plzeň-Černice

Stav domu: novostavba

Nabízíme k pronájmu nový patrový rodinný dům 5+kk, 149,9m2 s vlastní zahradou v klidné části nové zástavby RD v Plzni Černicích, ulice Slunečnicová. Celá stavba je pro maximální komfort bydlení ideálně situována na prosluněný jih.Pro chvíle odpočinku...

Pronájem, byt 1+1, 3+1 v rodinném domě, Tymákov

Zařazení: pronájem domů Plzeň-město, Tymákov

Stav domu: dobrý

Pronájem bytu o dispozici 1+1 a 3+1 v rodinném domě v Tymákově u Plzně. K dispozici společná zahrada cca 100 m2 s posezením. Byty se dají pronajmout i na jednotlivé pokoje - pouze pro dělníky a pracovní agentury - maximálně 10 osob. Cena za nájemné 150,-Kč...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pronájem domů a lokalitě Plzeň z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Plzeň-město se se nachází v Plzeňském kraji. S rozlohou 261 km2 je to nejmenší okres kraje. Avšak s početem obyvatel 185 tisíc a hustototou obyvatelstva 711 obyvatel na km2 je to zároveň nejlidnatější okres kraje. Město Plzeň se leží v Plzeňské kotlině. Územím protékají řeky Berounka, Mže, Radbuza, Úhlava a Úslava. Dále se zde vyskytuje vodní nádrž České údolí a Velký Bolevecký rybník. Celkový počet obcí je 15 a 2 mají statut města.