0

Pronájem domů Strakonice

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Pronájem domů Strakonice. Celkem 1 nabídek v kategorii Pronájem domů a lokalitě Strakonice odpovídá Vašim požadavkům.
V naší nabídce máme mnoho domů ze kterých si můžete vybrat. Velký zájem bývá o rodinné domy nebo domy na klíč a celkově o domy se zahradou. U nás naleznete mnoho nemovitostí v káždé z těchto kategorií. Často jsou hledány i domy k pronájmu, které v naší nabídce rovněž nechybí. Stačí projít nabídku, která obsahuje přes 0 nemovitostí.

Aktuální nabídky (1)

BŘEZÍ - dlouhodobý pronájem RD

Zařazení: pronájem domů Strakonice, Březí

Stav domu: dobrý

Dlouhodobý pronájem venkovského domu (chalupy) s dvorem a přístřeškem venkovního posezení. Dobrý stav - možnost okamžitého využití k rekreaci i bydlení, celkem 4+1. Obytná část – přízemí 2+1 (cca 32, 18 + 9 m2), spíž, hala se vstupem do podkroví. Podkroví...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pronájem domů a lokalitě Strakonice z celkového počtu 1.

Často hledané:

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Strakonice se nachází v severozápadní části Jihočeského kraje. Na západě sousedí s Plzeňským krajem a na severu se Středočeským krajem. Velká část území má charakter pahorkatiny. Středem okresu protéká řeka Otava. S rozlohou 1032 km2 jsou Strakonice nejmenším okresem kraje. Počet obyvatel je 71 tisíc a hustota populace je 68 obyvatel na km2. Do okresu náleží 112 obcí a z toho má 6 statut města. Sídlem okresu je město Strakonice.