0

Pronájem Jiné komerční nemovitosti a reality, Nymburk

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Pronájem Jiné komerční nemovitosti a reality, Nymburk. Celkem 4 nabídek v kategorii Pronájem Jiné komerční nemovitosti a reality a lokalitě Nymburk odpovídá Vašim požadavkům.
Pronájem kancelářských prostor bývá nejčastěji hledaný pojem ve spojení s komerčními nemovitostmi. I v této kategorii Vám nabízíme širokou nabídku nemovitostí. Pokud hledáte pronájem komerčních prostor, pronájem restaurací či obchodních prostor stačí na formuláři doplnit filtrovací kritéria a z široké nabídky nemovitostí si určitě vyberete.

Aktuální nabídky (4)

Pronájem nebytového prostoru 330 m2 ve Staré Boleslavi, ul. Boleslavská.

Informace o ceně u RK

Druh nemovitosti: obchodní prostory Vloženo: 17.9.2018
Stav nemovitosti: velmi dobrý

Adresa: Boleslavská, Stará Boleslav, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Praha-východ
Pronájem nebytového prostoru 330 m2 ve Staré Boleslavi, ul. Boleslavská. Jedná se o prostory nacházející se v přízemí cihlového domu, velikost 330 m2. Nebytové prostory jsou zkolaudované na bar a hernu, ale není problém mít v prostorách i jiný účel podnikání jako obchod či kanceláře. Prostory jsou zrekonstruované. Podlahové topení. Klimatizace. Vzduchotechnika. Sociální zařízení.
Pronájem nebytového prostoru 330 m2 ve Staré Boleslavi, ul. Boleslavská. -4 Pronájem nebytového prostoru 330 m2 ve Staré Boleslavi, ul. Boleslavská. -5 Pronájem nebytového prostoru 330 m2 ve Staré Boleslavi, ul. Boleslavská. -6 Pronájem nebytového prostoru 330 m2 ve Staré Boleslavi, ul. Boleslavská. -7

Pronájem, autolakovna, Oskořínek

Zařazení: pronájem jiné komerční nemovitosti a reality Nymburk, Oskořínek

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Pronájem vybavené autolakovny s vlastní klientelou v Oskořínku vzdáleném 8 Km od Nymburka. Autolakovna je v oploceném a hlídaném areálu vedle zavedené autodílny. Lakovna je vybavena stříkacím boxem, plynovým hořákem, kompresorem a rozvodem vzduchu. Výsuvná...

Pronájem nebytového prostoru 21 m2, ul. Říční, Nymburk.

Zařazení: pronájem jiné komerční nemovitosti a reality Nymburk

Stav nemovitosti: novostavba

Pronájem nebytového prostoru 21 m2, ul. Říční, Nymburk. Jedná se o prostor, který se nachází v novém komplexu bytů, dům postaven v roce 2017 se nachází v 1.NP/ze 4 cihlového domu s výtahem. Plánek prostoru v příloze k inzerátu. Prostor je připravený...

Pronájem, Jiný, Městec Králové, 2500 m²

Zařazení: pronájem jiné komerční nemovitosti a reality Nymburk, Městec Králové

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Nabízíme vám k pronájmu pozemek v provozním areálu v Městci Králové o velikosti 2500 m2 k parkování autobusů, kamionů atd., nebo k umístění stavebních buněk. Cena pronájmu jednoho parkovacího místa je 2400 Kč + DPH. Pozemek je možný využít dlouhodobě....

Pronájem, komerční prostory, 13 m2, Nymburk

Zařazení: pronájem jiné komerční nemovitosti a reality Nymburk

Stav nemovitosti: dobrý

Pronájem komerčních prostor o CP 13 m2 v Nymburce. Možnost využití například na manikůru. Na chodbě společná kuchyňka a WC. Nízké provozní náklady. Více informací v RK.

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pronájem Jiné komerční nemovitosti a reality a lokalitě Nymburk z celkového počtu 4.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Nymburk se nachází ve východní části Středočeského kraje a hraničí s Královehradeckým krajem. Povrch je převážně rovinný, převládají nížiny. V oblasti převládá zemědělská výroba, téměř 70% okresu tvoří zemědělská půda. Rozloha okresu je 850 km2. Celkový počet obyvatel byl v roce 2009 okolo 93 tisíc a hustota populace je asi 110 obyvatel na km2. Do okresu Nymburk náleží 87 obcí (7 měst, 3 městysy). K turisticky zajímávým lokacím patří lázeňské město Poděbrady.