0

Pronájem chaty, Příbram

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Pronájem chaty, Příbram. Celkem 1 nabídek v kategorii Pronájem chaty a lokalitě Příbram odpovídá Vašim požadavkům. Hledáte-li klidné místo pro víkendový odpočinek, pak si určitě vyberete z naší nabídky chat pro rekreaci. Často mívají chaty i stání pro auto nebo dokonce garáž. V nabídce naleznete i chaty po rekonstrukci. Některé chaty mají nadstandardní vybavení interiéru mezi které patří vybavená kuchyň, nová krásná koupelna, posezení, gril, sklep a mnoho dalšího.

Aktuální nabídky (1)

Pronájem, mobilheim, 2+1, Županovice

Zařazení: pronájem chaty Příbram, Županovice

Stav chaty: velmi dobrý

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu mobilheim v krásné přírodě u řeky Vltavy. Mobilheim je zcela vybaven, má kuchyňský kout, prostorný obývací prostor a a dvě ložnice.

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pronájem chaty a lokalitě Příbram z celkového počtu 1.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle okresu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Příbramsko se nachází v jižní části Středočeského kraje a sousedí s Jihočeským a Plzeňským krajem. S rozlohou 1692 km2 je okres Příbram největším v kraji. Území je značně členité. Okresem protéká řeka Vltava na které jsou vodní nádrže Orlík a Slapy. Velká část území je zalesněna. Okres má malou hustotu populace, celkový počet obyvatel je 112 tisíc. V okresu Příbram je celkem 121 obcí (7 měst, 1 městys) a jeho sídlem je město Příbram.