0
Dnes je středa 22.11.2017 a svátek má Cecílie

TALANDA Invest s.r.o.

TALANDA Invest s.r.o.

Naše RK TALANDA Invest s.r.o., se specializuje na prodej nemovitosti ve Východních Čechách, , kde nabízíme komplexní služby spojené s mimořádně kvalitním servisem prodeje či pronájmu nemovitostí. Dále klietům nabízíme přímý výkup nemovitosti nebo její oddlužení.

Adresa : Vlkova 841/46 , 13000 Praha 3
Telefon : +420725293025
Mobil: +420725293025
E-mail: talanda@talanda-invest.cz

Kočí

Adresa : Kočí, 53861 Kočí
Telefon : +420725293025
e-mail: talanda@talanda-invest.cz

Foto makléře

Petr Belhocine

Mobil: +420736502244
E-mail: belhocine@rentatrend.cz
Foto makléře

Tomáš Buben

Mobil: +420602411923
E-mail: buben@talanda-invest.cz
Foto makléře

Pobočka Čáslav

Mobil: +420724657416
E-mail: caslav@talanda-invest.cz
Foto makléře

Libuše Chaloupková

Mobil: +420724215722
E-mail: chaloupkova@talanda-invest.cz
Foto makléře

Michael Demartini

Mobil: +420739102057
E-mail: demartini@talanda-invest.cz
Foto makléře

Lukáš Derner

Mobil: +420734808347
E-mail: derner@talanda-invest.cz
Foto makléře

František Holeka

Mobil: +420774010004
E-mail: holeka@talanda-invest.cz
Foto makléře

Aleš Hrubeš

Mobil: +420736122282
E-mail: hrubes@talanda-invest.cz
Foto makléře

Daniela Huclová

Mobil: +420776176024
E-mail: huclova@talanda-invest.cz
Foto makléře

Viktor Illnar

Mobil: +420604246881
E-mail: illnar@talanda-invest.cz
Realitní kancelář neinzeruje žádné nemovitosti.