0

Rekreační objekty chaty, Plzeň-jih

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Rekreační objekty chaty, Plzeň-jih. Celkem 2 nabídek v kategorii Rekreační objekty chaty a lokalitě Plzeň-jih odpovídá Vašim požadavkům. Hledáte-li klidné místo pro víkendový odpočinek, pak si určitě vyberete z naší nabídky chat pro rekreaci. Často mívají chaty i stání pro auto nebo dokonce garáž. V nabídce naleznete i chaty po rekonstrukci. Některé chaty mají nadstandardní vybavení interiéru mezi které patří vybavená kuchyň, nová krásná koupelna, posezení, gril, sklep a mnoho dalšího.

Aktuální nabídky (2)

Rekreační chata Hradec - Lisov, okr. Plzeň-jih

Zařazení: prodej chaty Plzeň-jih, Lisov

Stav chaty: dobrý

Nabízíme Vám ke koupi rekreační chatu, která se nachází v chatové osadě cca 1 km za obcí Hradec u Stoda, v kat. území Lisov, cca 25 km od Plzně. Ve zděném přízemí chaty najdeme menší vstupní místnost a pokoj s kamny na tuhá paliva, venkovní kryté posezení...

Prodej, chata, 23 m², Blovice

Zařazení: prodej chaty Plzeň-jih, Blovice

Stav chaty: dobrý

Prodej chaty, 23 m². V chatové oblasti Kamensko, která leží 3 km od Blovic. V Blovicích je veškerá občanská vybavenost. Obchody, restaurace nebo koupací biotop. V Chatové osadě je hospoda, hřiště, jez, s možností koupání, rybaření nebo houbaření. Součástí...

Sleva 12%
434 700,- Kč
384 700,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Rekreační objekty chaty a lokalitě Plzeň-jih z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Plzeň-jih leží v západní části Plzeňského kraje. Na východě sousedí s Jihočeským a Středočeským krajem. Povrch je tvořen mírně zvlněnou pahorkatinou. Územím protékají řeky Radbuza, Úhlava a Úslava. Dále je vodstvo zastoupeno také velkým počtem rybníků, z nichž největším je Žinkovský rybník. Rozloha okresu je 990 km2. Počet obyvatel je 61 tisíc a hustota obyvatelstva je 62 osob na km2. Okres Plzeň-jih se skládá z 90 obcí, z toho 7 má statut města.