0

Rekreační objekty chaty, Praha-východ

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Rekreační objekty chaty, Praha-východ. Celkem 2 nabídek v kategorii Rekreační objekty chaty a lokalitě Praha-východ odpovídá Vašim požadavkům. Hledáte-li klidné místo pro víkendový odpočinek, pak si určitě vyberete z naší nabídky chat pro rekreaci. Často mívají chaty i stání pro auto nebo dokonce garáž. V nabídce naleznete i chaty po rekonstrukci. Některé chaty mají nadstandardní vybavení interiéru mezi které patří vybavená kuchyň, nová krásná koupelna, posezení, gril, sklep a mnoho dalšího.

Aktuální nabídky (2)

Prodej chaty, Říčany, ul. Potoční

Zařazení: prodej chaty Říčany Říčany

Stav chaty: velmi dobrý

Nabízíme Vám ke koupi zahradní chatu 15 m2 v klidné části Říčan v zahrádkářské osadě U topolu. Chata je v osobním vlastnictví, pozemek je obecní. Součástí prodeje je převod členských práv místního zahrádkářského svazu k užívanému pozemku. Dispozice chaty:...

Prodej chaty, 30 m², Struhařov

Zařazení: prodej chaty Struhařov Struhařov

Stav chaty: dobrý

Exkluzivně nabízíme k prodeji dřevěnou chatu (30m2, 4 místnosti) na vlastním pozemku (500m2) v žádané lokalitě Struhařov, Praha - východ. Chata je plně vybavená - lednice, kuchyňská linka, sporák, ostatní nábytek. Na pozemku je kopaná studna, odpad řešen...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Rekreační objekty chaty a lokalitě Praha-východ z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Praha-východ leží ve Středočeském kraji. Tvar okresu je protáhlý ve sěru sever-jih. Jižní část je značně členitá, kdežto na severu převládají nížiny a protéká tudy řeka Labe. Hustotou osídlení patří okres k lidnatějším v kraji se 187 obyvateli na km2 a celkový počet obyvatel byl v roce 2009 téměř 142 tisíc. Rozloha okresu je 755 km2. Okresním městem je Praha, která ale není součástí okresu Praha-východ. Celkem je v okrese 110 obcí, z toho 8 měst a 4 městyse. Mezi zajímavé historické památky patří kostel sv. Václava ve Staré Boleslavi, zámek v Brandýse nad Labem a zřícenina hradu Jenštejn.