0

Rekreační objekty zemědělské usedlosti, Liberecký kraj

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Rekreační objekty zemědělské usedlosti, Liberecký kraj. Celkem 1 nabídek v kategorii Rekreační objekty zemědělské usedlosti a lokalitě Liberecký kraj odpovídá Vašim požadavkům.
Hledáte chatu či chalupu? Nejvíce vyhledávané jsou právě chaty. V naší nabídce naleznete chaty se zahradou nebo velkým pozemkem. Lidé také často hledají pronájem chat nebo chalup. V kategorii rekreačních objektů máme dále zemědělské usedlosti neboli farmy a historické objekty. Ať už hledáte v kterékoliv z těhto kategorií, věříme, že najdete právě tu nemovitost, která Vám umožní lépe trávit volný čas.

Aktuální nabídky (1)

Poloroubený dům 250m2 s vedlejší stavbou 275m2 a stavební parcelou 7.044m2 v obci Zásada

Zařazení: prodej zemědělské usedlosti Jablonec nad Nisou, Zásada

Stav nemovitosti: před rekonstrukcí

Nabízíme Vám k prodeji poloroubený dům (250m2) s vedlejší stavbou (275m2) a stavební parcelou 7.044m2 v obci Zásada. Poloroubený dům je ve stavu před kompletní rekonstrukcí. Vedlejší stavba se skládá z velké dílny, skladů a stododoly. K domu náleží rozlehlá,...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Rekreační objekty zemědělské usedlosti a lokalitě Liberecký kraj z celkového počtu 1.

Často hledané: