0

Rekreační objekty zemědělské usedlosti, Liberecký kraj

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Rekreační objekty zemědělské usedlosti, Liberecký kraj. Celkem 1 nabídek v kategorii Rekreační objekty zemědělské usedlosti a lokalitě Liberecký kraj odpovídá Vašim požadavkům.
Hledáte chatu či chalupu? Nejvíce vyhledávané jsou právě chaty. V naší nabídce naleznete chaty se zahradou nebo velkým pozemkem. Lidé také často hledají pronájem chat nebo chalup. V kategorii rekreačních objektů máme dále zemědělské usedlosti neboli farmy a historické objekty. Ať už hledáte v kterékoliv z těhto kategorií, věříme, že najdete právě tu nemovitost, která Vám umožní lépe trávit volný čas.

Aktuální nabídky (1)

Prodej komerční nemovitosti 2700 m2, Chotyně - Hrádek nad Nisou

Zařazení: prodej zemědělské usedlosti Liberec, Chotyně

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Nabízíme k prodeji nově vybudovaný statek, který má dvě hlavní budovy. První budova má půdorys 78mx12m a je dvoupodlažní. V této budově se nachází restaurace s 55 místy, nadstandartně vybavená kuchyň ve které lze za 1 hod. vyexpedovat 100 jídel, moderní...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Rekreační objekty zemědělské usedlosti a lokalitě Liberecký kraj z celkového počtu 1.

Často hledané: