0

Rekreační objekty zemědělské usedlosti, Liberecký kraj

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Rekreační objekty zemědělské usedlosti, Liberecký kraj. Celkem 1 nabídek v kategorii Rekreační objekty zemědělské usedlosti a lokalitě Liberecký kraj odpovídá Vašim požadavkům.
Hledáte chatu či chalupu? Nejvíce vyhledávané jsou právě chaty. V naší nabídce naleznete chaty se zahradou nebo velkým pozemkem. Lidé také často hledají pronájem chat nebo chalup. V kategorii rekreačních objektů máme dále zemědělské usedlosti neboli farmy a historické objekty. Ať už hledáte v kterékoliv z těhto kategorií, věříme, že najdete právě tu nemovitost, která Vám umožní lépe trávit volný čas.

Aktuální nabídky (1)

Prodej zemědělské usedlosti

Zařazení: prodej zemědělské usedlosti Liberec, Český Dub

Stav nemovitosti: dobrý

Prodej domu - zemědělské usedlosti v obci Smržov u Českého Dubu. Jedná se o originální architektonickou nemovitost se zastřešenou pavlačí, klenutými stropy v 1PP a přilehlou stodolou . Dům je v dobrém technickém stavu a stojí na oploceném pozemku 3 495...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Rekreační objekty zemědělské usedlosti a lokalitě Liberecký kraj z celkového počtu 1.

Často hledané: