0

Rekreační objekty zemědělské usedlosti, Zlínský kraj

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Rekreační objekty zemědělské usedlosti, Zlínský kraj. Celkem 1 nabídek v kategorii Rekreační objekty zemědělské usedlosti a lokalitě Zlínský kraj odpovídá Vašim požadavkům.
Hledáte chatu či chalupu? Nejvíce vyhledávané jsou právě chaty. V naší nabídce naleznete chaty se zahradou nebo velkým pozemkem. Lidé také často hledají pronájem chat nebo chalup. V kategorii rekreačních objektů máme dále zemědělské usedlosti neboli farmy a historické objekty. Ať už hledáte v kterékoliv z těhto kategorií, věříme, že najdete právě tu nemovitost, která Vám umožní lépe trávit volný čas.

Aktuální nabídky (1)

Prodej, zemědělská usedlost, Nový Hrozenkov, 140 m²

Zařazení: prodej zemědělské usedlosti Vsetín, Nový Hrozenkov

Stav nemovitosti: po rekonstrukci

Prodej zemědělské usedlosti na pokraji obce Nový Hrozenkov, 8 km od slovenských hranic v centru malebné chráněné krajinné oblasti Beskydy. Dům se nachází 10 minut od veřejné dopravy (vlak/bus) a nákupního střediska. K domu vede příjezdová cesta se zpevněným...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Rekreační objekty zemědělské usedlosti a lokalitě Zlínský kraj z celkového počtu 1.

Často hledané: