Heute ist Freitag 24.5.2024 und Namenstag hat Jana

Importy inzerátů na portál RealHit.cz

Aktuálně podporujeme tato importní rozhraní:


Importovat svoje inzeráty k nám můžete přes tyto programy:


Podporované programy

AAA Byty

Pro možnost exportu Vašich inzerátů na náš server se postačuje zaregistrovat a tím získat veškeré přístupové údaje. Stačí při registraci vybrat, že budete pro export používat program AAA Byty.

Century 21

Pro možnost exportu Vašich inzerátů na náš server se postačuje zaregistrovat a tím získat veškeré přístupové údaje. Stačí při registraci vybrat, že budete pro export používat program Century 21.

Coldwell Banker

Po registraci jakmile obdržíte přístupové údaje, přepošlete je prosím na Vaši centrálu, která se postará o uvedení exportu do provozu.

Estatemanager

Pro možnost exportu Vašich inzerátů na náš server se postačuje zaregistrovat a tím získat veškeré přístupové údaje. Stačí při registraci vybrat, že budete pro export používat program Estatemanager.

Estatix

Realitní program Estatix

Pro možnost exportu Vašich inzerátů na náš server se postačuje zaregistrovat a tím získat veškeré přístupové údaje. Stačí při registraci vybrat, že budete pro export používat program Estatix.

Fastest

Realitní program Fastest

Pro možnost exportu Vašich inzerátů na náš server se postačuje zaregistrovat a tím získat veškeré přístupové údaje. Stačí při registraci vybrat, že budete pro export používat program Fastest.

Global (Hypocentrum)

Realitní software global, při registraci stačí zvolit jako Váš exportní program global, obratem Vám budou zaslány údaje s nastavením pro tento program.

IndexRealtor

Realitní software IndexRealtor od serveru indexreality.cz, při registraci stačí zvolit jako Váš exportní program Indexreality, obratem Vám budou zaslány údaje s nastavením pro tento program.

Irest

Realitní program Irest

Při registraci stačí zvolit jako Váš exportní program Irest, obratem Vám budou zaslány údaje s nastavením pro tento program.

Jaris

Realitní software Jaris, při registraci stačí zvolit jako Váš exportní program Jaris, obratem Vám budou zaslány údaje s nastavením pro tento program.

Lojza

Rozhraní Lojza je z uživatelského hlediska velmi pohodlné. Stačí při registraci vyplnit identifikátor Vaší realitní kanceláře a o zbytek se postaráme my. Aktualizace Vašich nabídek probíhá každý den automaticky v nočních hodinách. Vy tak máte denně v brzkých ranních hodinách všechny nabídky aktuální.

Poski REAL

Realitní program Poski REAL

Pro možnost exportu Vašich inzerátů na náš server se postačuje zaregistrovat a tím získat veškeré přístupové údaje. Stačí při registraci vybrat, že budete pro export používat program Poski REAL.

Ebrána

Pro možnost exportu Vašich inzerátů na náš server se postačuje zaregistrovat a tím získat veškeré přístupové údaje. Stačí při registraci vybrat, že budete pro export používat program Ebrána.

Realitní Software České republiky

Pro možnost exportu Vašich inzerátů na náš server se postačuje zaregistrovat a tím získat veškeré přístupové údaje. Stačí při registraci vybrat, že budete pro export používat program Realitní Software České republiky.

Realitní Správce

Pro možnost exportu Vašich inzerátů na náš server se postačuje zaregistrovat a tím získat veškeré přístupové údaje. Stačí při registraci vybrat, že budete pro export používat program Realitní Správce.

Realman

Realitní program Realman

Rozhraní při použití realitního systému Realman je shodné s rozhraním Srealit, pro realitní kanceláře to prakticky znamená, že export probíhá obdobným způsobem jako v případě exportu na server srealit.

Pokud používáte tento realitní systém, pak stačí, pokud si u nás zaregistrujete účet pro Vaši realitní kancelář. Při registraci musíte jen správně označit, že budete pro export dat používat právě realitní systém Realman, tím máte zajištěnou možnost bezproblémového exportu Vašich inzerátů. Po registraci jsou Vám emailem zaslány přístupové údaje nutné pro export na náš server.

RealPC

Pro možnost exportu Vašich inzerátů na náš server se postačuje zaregistrovat a tím získat veškeré přístupové údaje. Stačí při registraci vybrat, že budete pro export používat program RealPC.

Reals

Pro možnost exportu Vašich inzerátů na náš server se postačuje zaregistrovat a tím získat veškeré přístupové údaje. Stačí při registraci vybrat, že budete pro export používat program Reals.

RealStudio

Pro možnost exportu Vašich inzerátů na náš server se postačuje zaregistrovat a tím získat veškeré přístupové údaje. Stačí při registraci vybrat, že budete pro export používat program RealStudio.

Reax

Pro možnost exportu Vašich inzerátů na náš server se postačuje zaregistrovat a tím získat veškeré přístupové údaje. Stačí při registraci vybrat, že budete pro export používat program Reax.

Reego

Realitní program Reego

Pro možnost exportu Vašich inzerátů na náš server se postačuje zaregistrovat a tím získat veškeré přístupové údaje. Stačí při registraci vybrat, že budete pro export používat program Reego.

Re/max (maxis)

Po registraci Vám zašleme údaje pro nastavení exportního programu maxis, kde zadáváte ID, heslo a softwarový klíč. Pokud se chcete registrovat jako pobočka od frenčízové spol. a mí stejné IČ, ale přitom oddělený účet, pak je třeba při registraci uvést do kolonky "IČ" - ič frenčízy, pomlčku a pořadové číslo.
Např.: IČ frenčízy: 99999999 ... pro Vaši pobočku pak registrujte s IČ 99999999-1 ... nebo 99999999-2 atd.

Softreal

Šetřete své náklady spojené s pořízením a provozem klasického realitního softwaru. Realitní program SOFTREAL byl vyvíjen několik let v úzké spolupráci se špičkovými odborníky na tuzemský realitní trh. Během několika měsíců Vám práce se SOFTREALEM zvýší obchodní výsledky. Program Vám zároveň umožní sdílet nabídky s ostatními realitními kancelářemi a monitorovat výsledky realitních makléřů a celé Vaší realitní kanceláře či developerské společnosti.

Urbium (eurobydlení)

Realitní program Eurobydlení

Pro možnost exportu Vašich inzerátů na náš server se postačuje zaregistrovat a tím získat veškeré přístupové údaje. Stačí při registraci vybrat, že budete pro export používat program Urbium.

Váš vlastní program

Pokud používáte jiný program, než výše zmíněné, pak nás neváhejte kontaktovat. Určitě najdeme takové řešení, aby Vám byl umožněn hladký export Vašich dat na náš portál.


Aktuální importní rozhraní

Sreality

Podporujeme Importní rozhraní Sreality dle aktuální specifikace, kterou můžete nalézt na stránkách srealit.

XML-RPC server běží na adrese: http://tweek.igloonet.cz/import/sreality

Výjimky a nepodporované funkce:

  • nejsou podporovány funkce pro práci se statistikami (listStat, listDailyStat) - statistiky jsou dostupné v administraci.

Jak importovat?

  1. Pro možnost používání této služby, je nutné být registrovanou RK na portálu Realhit.cz.
  2. Pokud máte již existující účet, požádejte z vašeho registračního e-mailu správce portálu o vytvoření přihlašovacích údajů. Na registrační e-mail Vám následně budou zaslány přihlašovací údaje ke službě (klientské ID, heslo a klíč) spolu s informací do kdy vaše přístupy budou platné.
  3. Získané údaje nastavte do vašeho realitního SW stejně jako pro práci se serverem Sreality a můžete pracovat.

Máte-li zájem si ověřit, zda váš SW bude fungovat a naše rozhraní vyzkoušet, vyžádejte si od správce portálu testovací údaje (není nutné se registrovat).