0

Developerské projekty Karviná

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Developerské projekty Karviná. Celkem 1 nabídek v kategorii Developerské projekty a lokalitě Karviná odpovídá Vašim požadavkům.

Aktuální nabídky (1)

Nízkoenergetické domy Těrlicko

Zařazení: developerské projekty Karviná, Těrlicko

Nízkoenergetické domy Těrlicko, Na Zadky Zveme Vás na prohlídku vzorového domu. Poslední volné domy - těsně před dokončením. Projekt zahrnuje výstavbu celkem 9-ti nízkoenergetických domů s moderní technologií, která je situována v exkluzivní rekreační...

Informace o ceně v realitní kanceláři

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Developerské projekty a lokalitě Karviná z celkového počtu 1.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle okresu

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Karviná leží ve východní části Moravskoslezského kraje. Na východě hraničí s Polskem. Zaujímá rozlohu 356 km2 a je tak jedním z nejmenších okresu v ČR. Povrch území je téměř rovinný. Okres má velký poměr vodních ploch. Protékají tudy řeky Odra a Olše. Dále se zde nachází řada rybníku a vodní nádrž Těrlicko. Počet obyvatel je asi 275 tisíc a hustota zalidnění činí 772 obyvatel na km2. Okres Karviná se dělí na 17 obcí, z toho 7 má statut města. Sídlem okresu je město Karviná.