0

Novostavby domy Břeclav

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Novostavby domy Břeclav. Celkem 2 nabídek v kategorii Domy a lokalitě Břeclav odpovídá Vašim požadavkům.
V naší nabídce máme mnoho domů ze kterých si můžete vybrat. Velký zájem bývá o rodinné domy nebo domy na klíč a celkově o domy se zahradou. U nás naleznete mnoho nemovitostí v káždé z těchto kategorií. Často jsou hledány i domy k pronájmu, které v naší nabídce rovněž nechybí. Stačí projít nabídku, která obsahuje přes 0 nemovitostí.

Aktuální nabídky (2)

Prodej krásný bungalov 3+kk se zahradou ul. Na Zahájce v Hruškách

Zařazení: prodej domů Břeclav, Hrušky

Stav domu: novostavba

Nyní nově nabízíme k prodeji v exkluzivním zastoupení majitele krásný prostorný samostatně stojící rodinný dům v klidné části obce Hrušky u Břeclavi. Jedná se o dům 3+kk typu bungalov, jednopodlažní, nepodsklepený se zahradou kůlnou a parkovacím místem....

Sleva 4%
7 300 000,- Kč
6 999 000,- Kč

Prodej, rodinný dům, Morkůvky

Zařazení: prodej domů Břeclav, Morkůvky

Stav domu: novostavba

Prodej přízemního rodinného domu 4+kk po kompletní rekonstrukci v obci Morkůvky. Dům prošel velmi zdařilou celkovou rekonstrukcí a změnou dispozice. Z původního zdiva zbyla jen část nosné stěny z uliční strany, které bylo kompletně odizolováno, ve zbytku...

5 980 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Domy a lokalitě Břeclav z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Břeclav leží na jihu Jihomoravského kraje. Na jihu hraničí s Rakouskem a na jihovýchodě se Slovenskem. Jeho rozloha je 1038 km2 a počet obytel je přibližně 113 tisíc. Hustota populace činí 111 osob na km2. Území je převážně nížinaté. Ve středu území se nachází Pálavské vrchy a CHKO Pálava, na severovýchodě sem zasahuje Ždánický les. Okresem protékají řeky Dyje, Svratka a východní hranici tvoří řeka Morava. Na západě se nachází vodní nádrž Nové Mlýny. Okres Břeclav se skládá z 63 obcí, z nichž 9 má statut města. K zajímavým lokacím tohoto okresu patří Lednicko-valetický areál, zámek v Mikulově a archeologické naleziště v Dolních Věstonicích.