0

Domy činžovní domy, Kladno

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Domy činžovní domy, Kladno. Celkem 1 nabídek v kategorii Domy činžovní domy a lokalitě Kladno odpovídá Vašim požadavkům.
Rozhodli jste se investovat do činžovního domu? V nabídce máme mnoho činžovních (nájemních) domů ze všech okresních a středně velkých měst České republiky. Koupě takového domu představuje nemalou investici, ale dlouhodobě pak může generovat nezanedbatelný přínos. Mnoho z těchto domů jsou novostavby či jsou po rekonstrukci. V nabídce máme i řadu nájemních (činžovních) domů k pronájmu.

Aktuální nabídky (1)

Prodej domu, Vinařice, okr. Kladno

Zařazení: prodej činžovní domy Kladno, Vinařice

Stav domu: před rekonstrukcí

Nabízíme k prodeji bytový dům v obci Vinařice u Kladna, dvě nadzemní podlaží s možností přístavby třetího nadzemního podlaží (dle platného územního plánu), obytná plocha domu je 339,3 m2, v domě jsou 4 byty (4+1 132m2, 3+1 83 m2, 2+1 71 m2, 1+1 53 m2),...

7 999 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Domy činžovní domy a lokalitě Kladno z celkového počtu 1.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Kladno leží v severozápadní části Středočeského kraje. Spadá pod něj 100 obcí, z toho 8 má přiznán status města a 2 obce jsou městysem. Sídlem okresu je město Kladno. Počet obyvatel okresu je 159 tisíc a hustota zalidnění je 221 obyvatel na km2, čímž se okres řadí k nejlidnatějším v kraji. Rozloha okresu je 720 km2.