0

Domy činžovní domy, Praha-východ

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Domy činžovní domy, Praha-východ. Celkem 1 nabídek v kategorii Domy činžovní domy a lokalitě Praha-východ odpovídá Vašim požadavkům.
Rozhodli jste se investovat do činžovního domu? V nabídce máme mnoho činžovních (nájemních) domů ze všech okresních a středně velkých měst České republiky. Koupě takového domu představuje nemalou investici, ale dlouhodobě pak může generovat nezanedbatelný přínos. Mnoho z těchto domů jsou novostavby či jsou po rekonstrukci. V nabídce máme i řadu nájemních (činžovních) domů k pronájmu.

Aktuální nabídky (1)

Prodej, činžovní dům, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Zařazení: prodej činžovní domy Brandýs nad Labem-Stará Boleslav Brandýs nad Labem

Stav domu: dobrý

Investiční příležitost. Činžovní dům se 7 bytovými jednotkami, byty jsou v současné době pronajaty a je možnost převzít celou nemovitost a pokračovat. Nájemní smlouvy jsou na dobu určitou. Celý činžovní dům je kompletně renovován a postupně procházel...

29 534 550,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Domy činžovní domy a lokalitě Praha-východ z celkového počtu 1.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Praha-východ leží ve Středočeském kraji. Tvar okresu je protáhlý ve sěru sever-jih. Jižní část je značně členitá, kdežto na severu převládají nížiny a protéká tudy řeka Labe. Hustotou osídlení patří okres k lidnatějším v kraji se 187 obyvateli na km2 a celkový počet obyvatel byl v roce 2009 téměř 142 tisíc. Rozloha okresu je 755 km2. Okresním městem je Praha, která ale není součástí okresu Praha-východ. Celkem je v okrese 110 obcí, z toho 8 měst a 4 městyse. Mezi zajímavé historické památky patří kostel sv. Václava ve Staré Boleslavi, zámek v Brandýse nad Labem a zřícenina hradu Jenštejn.