0

Novostavby domy Svitavy

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Novostavby domy Svitavy. Celkem 1 nabídek v kategorii Domy a lokalitě Svitavy odpovídá Vašim požadavkům.
V naší nabídce máme mnoho domů ze kterých si můžete vybrat. Velký zájem bývá o rodinné domy nebo domy na klíč a celkově o domy se zahradou. U nás naleznete mnoho nemovitostí v káždé z těchto kategorií. Často jsou hledány i domy k pronájmu, které v naší nabídce rovněž nechybí. Stačí projít nabídku, která obsahuje přes 0 nemovitostí.

Aktuální nabídky (1)

Prodej novostavby 4+kk, Nedošín, okr. Svitavy

Zařazení: prodej domů Svitavy, Litomyšl

Stav domu: novostavba

Je vaším snem novostavba rodinného domu? Ideálně v blízkosti Litomyšle a dispozicí 4+kk? Zastavte se a dále nehledejte. Už jste našli: Nedošín u Litomyšle, okr. Svitavy – Vaše nová adresa. Exkluzivně nabízíme prodej novostavby rodinného domu Largo 98,...

Sleva 3%
6 996 000,- Kč
6 786 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Domy a lokalitě Svitavy z celkového počtu 1.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Informace o okrese

Okres Svitavy se rozprostírá na jihovýchodě Pardubického kraje. Na východě sousedí s Olomouckým krajem, na jihu s Jihomoravským krajem a na jihozápadě s krajem Vysočinou. Převážná část území má pahorkatiný charakter. Okresem protékají řeky Svitava, Třebůvka a Loučná. Svitavy jsou s rozlohou 1379 km2 největším okresem v kraji. Celkový počet obyvatel je 105 tisíc a hustota zalidnění je 76 osob na km2. Okres je rozdělen na 116 obcí (7 měst). Sídlem je město Svitavy. K historicky zajímavým lokacím patří hrad Svojanov, zámek v Litomyšli a středověké opevnění města Poličky.