Dnes je pondělí 15.4.2024 a svátek má Anastázie

Inzerce realit bezrealitky

jste soukromá osoba? Pak Vám nabízíme inzerci nemovitostí bezrealitky zdarma. Vkládání nabídek je omezeno pouze na jednu aktivní nemovitost na osobu. Často je využívána inzerce bytů, případně inzerce domů zdarma.

Základní informace

Inzerce je omezena pouze na jednu nabídku nemovitosti na osobu, s tím, že Vám nabízíme unikátní možnost propagace Vašich inzerovaných realit bezrealitky přes Facebook profil. V případě využití nabídky inzerce realit zdarma máte po vložení Vaší nemovitosti možnost na 60 dnů zdarma aktivovat Vaši nemovitost s využitím FB profilu. Propagace má dvojí účinek. Jednak je nemovitost vložena do speciální záložky na profilu RealHit.cz. A za druhé se Vám nemovitost vloží na Vaši Facebook zeď, odkud ji mohou dále propagovat a sdílet Vaši přátele. Z tohoto pohledu je inzerce realit na našem serveru unikátní.

Jak se zaregistrovat

Registraci proveďte na této adrese: vstup.realhit.cz/registrace, kde vyplníte jednoduchý formulář s několika základními údaji o Vaší osobě. Následně obdržíte e-mail s potvrzením aktivace Vašeho účtu.

Do systému se vždy přihlašujete na adrese vstup.realhit.cz

Platnost mého inzerátu

V případě, že se rozhodnete využít možnost propagace Vaší nemovitosti přes Facebook, pak je Vaše nabídka prezentována po dobu 60dnů, kdy po uplynutí této doby můžete aktivaci nadále vždy o dalších 60dnů prodlužovat.

Deaktivace / zrušení inzerované nabídky

Deaktivaci Vaší nabídky můžete provést kdykoliv (nabídku samozřejmě můžete opětovně aktivovat). Automatická deaktivace nabídek probíhá v okamžiku uplynutí doby aktivace Vaší inzerované nabídky.

Registraci proveďte na této adrese >>> vstup.realhit.cz/registrace <<<