0

Komerční nemovitosti hotely a penziony, Chomutov

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Komerční nemovitosti hotely a penziony, Chomutov. Celkem 2 nabídek v kategorii Komerční nemovitosti hotely a penziony a lokalitě Chomutov odpovídá Vašim požadavkům.
Pronájem kancelářských prostor bývá nejčastěji hledaný pojem ve spojení s komerčními nemovitostmi. I v této kategorii Vám nabízíme širokou nabídku nemovitostí. Pokud hledáte pronájem komerčních prostor, pronájem restaurací či obchodních prostor stačí na formuláři doplnit filtrovací kritéria a z široké nabídky nemovitostí si určitě vyberete.

Aktuální nabídky (2)

Prodej penzionu, 1093 m², Vejprty, ul. Antonína Dvořáka

Zařazení: prodej hotely a penziony Chomutov, Vejprty

Stav hotelu: před rekonstrukcí

Nabízíme k prodeji nemovitost ke kompletní rekonstrukci v ulici Antonína Dvořáka ve Vejprtech, která je vhodná jako investiční příležitost k vybudování útulného penzionu nedaleko Německa. V přízemí domu je garáž, chodba a čtyři prostorné místnosti. V...

Sleva 17%
6 000 000,- Kč
4 990 000,- Kč

Prodej hotelu, penzionu, 292 m², Loučná pod Klínovcem

Zařazení: prodej hotely a penziony Chomutov, Loučná pod Klínovcem

Stav hotelu: dobrý

Mezi milovníky zimních sportů vyhlášenými sjezdovkami Klínovec a Fichtelberg, v nejnavštěvovanější vesničce Krušných hor, přímo na hranicích s Německem se nachází tato sympatická horská chata. Je plně zavedená, disponuje šesti pokoji, restaurací, vlastním...

Sleva 10%
26 512 500,- Kč
23 861 250,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Komerční nemovitosti hotely a penziony a lokalitě Chomutov z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Chomutov leží v západní části Ústeckého kraje. Na jihozápadě sousedí s Královehradeckým krajem a na západě hraničí se Spolkovou republikou Německo. Na jihu území jsou Doupovské hory a na západě Krušné hory. Nejvýše položeným místem je Klínovec s nadmořskou výškou 1244 metrů. Územím protéká řeka Chomutovka a Ohře, na které se nachází vodní nádrž Nechranice. Rozloha okresu je 935 km2. Počet obyvatel je 125 tisíc a hustota obyvatelstva činí 133 osob na km2. Okres je rozdělen na 36 obcí (7 měst). Sídlem je město Chomutov.