0

Komerční nemovitosti hotely a penziony, Chomutov

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Komerční nemovitosti hotely a penziony, Chomutov. Celkem 2 nabídek v kategorii Komerční nemovitosti hotely a penziony a lokalitě Chomutov odpovídá Vašim požadavkům.
Pronájem kancelářských prostor bývá nejčastěji hledaný pojem ve spojení s komerčními nemovitostmi. I v této kategorii Vám nabízíme širokou nabídku nemovitostí. Pokud hledáte pronájem komerčních prostor, pronájem restaurací či obchodních prostor stačí na formuláři doplnit filtrovací kritéria a z široké nabídky nemovitostí si určitě vyberete.

Aktuální nabídky (2)

Prodej hotelu, penzionu, 4358 m², Chbany

Zařazení: prodej hotely a penziony Chomutov, Chbany

Stav hotelu: dobrý

Nabízíme k prodeji vyhlášenou restauraci Rybářská bašta, která se nachází kousek od břehu Nechranické přehrady, v obci Vikletice, na spojnici dvou měst, Kadaně a Žatce. Restaurace má bohatou historii od svého otevření roku 1992 a je jediná v okolí se...

8 600 000,- Kč

Prodej penzionu, 280 m², Háj, Loučná pod Klínovcem

Zařazení: prodej hotely a penziony Chomutov, Loučná pod Klínovcem

Stav hotelu: po rekonstrukci

Je nám potěšením Vám nabídnout ke koupi nemovitost, jejíž výjimečnost spočívá v tom, že se nachází v těsné blízkosti největšího lyžařského střediska Krušných hor -Skiareálu Klínovec. Tento nádherný a kompletně vybavený penzion má kapacitu 16 lůžek v...

19 760 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Komerční nemovitosti hotely a penziony a lokalitě Chomutov z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Chomutov leží v západní části Ústeckého kraje. Na jihozápadě sousedí s Královehradeckým krajem a na západě hraničí se Spolkovou republikou Německo. Na jihu území jsou Doupovské hory a na západě Krušné hory. Nejvýše položeným místem je Klínovec s nadmořskou výškou 1244 metrů. Územím protéká řeka Chomutovka a Ohře, na které se nachází vodní nádrž Nechranice. Rozloha okresu je 935 km2. Počet obyvatel je 125 tisíc a hustota obyvatelstva činí 133 osob na km2. Okres je rozdělen na 36 obcí (7 měst). Sídlem je město Chomutov.