0

Komerční nemovitosti hotely a penziony, Havlíčkův Brod

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Komerční nemovitosti hotely a penziony, Havlíčkův Brod. Celkem 1 nabídek v kategorii Komerční nemovitosti hotely a penziony a lokalitě Havlíčkův Brod odpovídá Vašim požadavkům.
Pronájem kancelářských prostor bývá nejčastěji hledaný pojem ve spojení s komerčními nemovitostmi. I v této kategorii Vám nabízíme širokou nabídku nemovitostí. Pokud hledáte pronájem komerčních prostor, pronájem restaurací či obchodních prostor stačí na formuláři doplnit filtrovací kritéria a z široké nabídky nemovitostí si určitě vyberete.

Aktuální nabídky (1)

Prodej objektu ke komerčním účelům, 140 m², Chotěboř

Zařazení: prodej hotely a penziony Havlíčkův Brod, Chotěboř

Stav hotelu: před rekonstrukcí

Máte záměr podnikat v pořádání různých akcí, jako svatby, firemní, rodinná a jiná setkání s nabídkou ubytování? Toto malebné místo na polosamotě, kde nebudete nikoho rušit, v malé a klidné obci Klouzovy – Chotěboř, nedaleko přehrady Seč, Vám to umožní....

3 900 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Komerční nemovitosti hotely a penziony a lokalitě Havlíčkův Brod z celkového počtu 1.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Havlíčkův brod se rozkládá v severní části kraje Vysočina. Na severovýchodě sousedí s Pardubickým krajem a na severozápadě sousedí se Středočeským krajem. Rozloha okresu činí 1264 km2. Počet obyvatel je 95 tisíc a hustota zalidnění je 75 obyvatel na km2. Okres se skládá ze 120 obcí, z nich 8 má statut města. Do severní části okresu zasahují Železné hory, ve zbytku převládá Českomoravská vrchovina. Nejvyšším bodem je Melechov u Trpišovic s nadmořskou výškou 709 metrů. Okresem protékají řeky Sázava, Doubravka, Chrudimka a Želivka.