0

Komerční nemovitosti hotely a penziony, Jeseník

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Komerční nemovitosti hotely a penziony, Jeseník. Celkem 2 nabídek v kategorii Komerční nemovitosti hotely a penziony a lokalitě Jeseník odpovídá Vašim požadavkům.
Pronájem kancelářských prostor bývá nejčastěji hledaný pojem ve spojení s komerčními nemovitostmi. I v této kategorii Vám nabízíme širokou nabídku nemovitostí. Pokud hledáte pronájem komerčních prostor, pronájem restaurací či obchodních prostor stačí na formuláři doplnit filtrovací kritéria a z široké nabídky nemovitostí si určitě vyberete.

Aktuální nabídky (2)

Prodej penzionu, 33761 m2, Račí údolí

Zařazení: prodej hotely a penziony Jeseník, Uhelná

Stav hotelu: velmi dobrý

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji jedinečný areál Račí údolí v Rychlebských horách, na kraji Jesenických hor, o celkové ploše 33761m2. Dominantou celého areálu je hlavní patrová budova, kde je 13 pokojů, restaurace s terasou, velký sál z 30...

Informace o ceně v realitní kanceláři

Prodej hotelu, 660 m2, Černá Voda

Zařazení: prodej hotely a penziony Jeseník, Černá Voda

Stav hotelu: velmi dobrý

Ve výhradním zastoupení Vám nabízíme k prodeji zavedený útulný hotel v lůně Rychlebských hor, v malebné obci Černá Voda, která v poslední době zažívá nebývalý rozvoj z hlediska turismu, cykloturistiky a rodinné rekreace. Hotel disponuje kuchyní, restaurací,...

15 900 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Komerční nemovitosti hotely a penziony a lokalitě Jeseník z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Jeseník se rozprostírá v severní části Olomouckého kraje. Na jihovýchodě sousedí s Moravskoslezským krajem a na severu a západě hraničí s Polskem. Jeho rozloha je 719 km2, což je nejméně v kraji. Povrch je velmi hornatý, na jihu se nachází Hrubý Jeseník a na severozápadě jsou Rychlebské hory. Směrem na sever se snižuje nadmořská výška. Na území okresu pramení řeka Opava a protéká tudy řeka Bělá. Jesenicko se skládá z 24 obcí, z nichž 5 má statut města. Počet obyvatel je asi 41 tisíc a hustota populace činí 57 osob na km2. Jesenicko láká především svou přírodou a léčebnými lazněmi.