0

Komerční nemovitosti hotely a penziony, Náchod

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Komerční nemovitosti hotely a penziony, Náchod. Celkem 2 nabídek v kategorii Komerční nemovitosti hotely a penziony a lokalitě Náchod odpovídá Vašim požadavkům.
Pronájem kancelářských prostor bývá nejčastěji hledaný pojem ve spojení s komerčními nemovitostmi. I v této kategorii Vám nabízíme širokou nabídku nemovitostí. Pokud hledáte pronájem komerčních prostor, pronájem restaurací či obchodních prostor stačí na formuláři doplnit filtrovací kritéria a z široké nabídky nemovitostí si určitě vyberete.

Aktuální nabídky (2)

Prodej hotelu, penzionu, 2809 m², Adršpach, ul. Horní Adšpach

Zařazení: prodej hotely a penziony Náchod, Adršpach

Stav hotelu: ve výstavbě

Nově si vám dovolujeme nabídnout k prodeji velmi zajímavý objekt, který se nachází v obci Horní Adršpach. Jedná se o bývalou faru, ze které majitelé postupně vybudovali komplex 3 budov, kde je možné realizovat jak penzion, rodinný dům k bydlení, rekreační...

Sleva 16%
10 084 000,- Kč
8 500 000,- Kč

Prodej hotelu, penzionu, 850 m², Teplice nad Metují

Zařazení: prodej hotely a penziony Náchod, Teplice nad Metují

Stav hotelu: dobrý

Nabízíme zajímavou nemovitost k podnikání v blízkosti Broumovských a Teplických skal. Jedná se o penzion s restaurací, které jsou plně vybaveny. Kapacita restaurace je 120 hostů. Nemovitost je v dobrém, udržovaném stavu. Penzion disponuje 12 pokoji a...

18 871 200,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Komerční nemovitosti hotely a penziony a lokalitě Náchod z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Náchod leží v severovýchodní části Královehradeckého kraje. Na severu a východě hraničí s Polskem. Povrch je členitý, podhorského rázu. Okres se nachází mezi Krkonošemi a Orlickými horami. Nejvyšším místem je Ruprechtický Špičák s nadmořskou výškou 880 metrů. Jih území leží v nížině. Náchodem protékají řeky Labe a její přítoky Úpa a Metuje. Dále se zde nalézá vodní nádrž Rozkoš, která má plochu přes 1000 ha. Celková rozloha okresu činí 852 km2. V roce 2010 zde žilo 112 tisíc obyvatel a hustota osídlení byla 132 osob na km2. Okres se skládá ze 78 obcí (11 měst). Sídlem je město Náchod.