0

Komerční nemovitosti hotely a penziony, Praha-západ

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Komerční nemovitosti hotely a penziony, Praha-západ. Celkem 1 nabídek v kategorii Komerční nemovitosti hotely a penziony a lokalitě Praha-západ odpovídá Vašim požadavkům.
Pronájem kancelářských prostor bývá nejčastěji hledaný pojem ve spojení s komerčními nemovitostmi. I v této kategorii Vám nabízíme širokou nabídku nemovitostí. Pokud hledáte pronájem komerčních prostor, pronájem restaurací či obchodních prostor stačí na formuláři doplnit filtrovací kritéria a z široké nabídky nemovitostí si určitě vyberete.

Aktuální nabídky (1)

Prodej,rodinného domu 943 m2, pozemek 2766 m2 Jílové u Prahy

Zařazení: prodej hotely a penziony Jílové u Prahy Radlík

Stav hotelu: velmi dobrý

Nabízíme ojedinělou možnost prodeje rekreačního objektu v nádherné přírodě v obci Jílové u Prahy v části Radlík v části kde je již stavební uzávěra. Jedná se o stavbu, která nabízí možnost velkorysého bydlení s možností využití i k podnikání či Dispozice...

Sleva 4%
27 900 000,- Kč
26 900 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Komerční nemovitosti hotely a penziony a lokalitě Praha-západ z celkového počtu 1.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Informace o okrese

Okres Praha-západ leží ve Středočeském kraji. Jeho rozloha je 581 km2. Tvar okresu je protáhlý ve směru sever-jih. Společně s okresem Praha-východ obklopuje Prahu. Povrch je velmi členitý. Na jihu okresu je soutok řek Sázava a Vltava a severněji protéká řeka Berounka. Sídlem okresu je město Praha. V okresu Praha-západ je 79 obcí, z toho je 9 měst a 2 jsou městysy. Celkový Počet obyvatel je 117 tisíc. Hustotou zalidnění patří okres k nejlidnatějším v kraji se 201 obyvateli na km2.