0

Komerční nemovitosti hotely a penziony, Šumperk

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Komerční nemovitosti hotely a penziony, Šumperk. Celkem 2 nabídek v kategorii Komerční nemovitosti hotely a penziony a lokalitě Šumperk odpovídá Vašim požadavkům.
Pronájem kancelářských prostor bývá nejčastěji hledaný pojem ve spojení s komerčními nemovitostmi. I v této kategorii Vám nabízíme širokou nabídku nemovitostí. Pokud hledáte pronájem komerčních prostor, pronájem restaurací či obchodních prostor stačí na formuláři doplnit filtrovací kritéria a z široké nabídky nemovitostí si určitě vyberete.

Aktuální nabídky (2)

Prodej hotelu, penzionu, 1648 m², Rapotín, ul. Šumperská

Zařazení: prodej hotely a penziony Šumperk, Rapotín

Stav hotelu: velmi dobrý

Nabízíme k prodeji objekt rodinného penzionu v obci Rapotín u Šumperka, která je vstupní branou do malebné oblasti Jeseníků. Dvoupatrový penzion má současnou užitnou podlahovou plochu 650 m2 a je plně funkčně vybaven. První nadzemní podlaží se skládá...

15 965 000,- Kč

Prodej hotelu, penzionu, 25811 m², Hanušovice

Zařazení: prodej hotely a penziony Šumperk, Hanušovice

Stav hotelu: dobrý

Penzion na samotě u lesa, ke kterému náleží rozsáhlé pozemky, fotbalové hřiště, vlastní čistička odpadních vod, trafostanice. V suterénu je kotelna s elektro-kotly, kotel na tuhá paliva, lyžárna, sklepení a východ na zadní část zahrady, kterou lemuje...

6 300 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Komerční nemovitosti hotely a penziony a lokalitě Šumperk z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Šumperk leží v Olomouckém kraji. Na východě sousedí s Moravskoslezským krajem, na západě s Pardubickým krajem a na severozápadě hraničí s Polskem. Povrch je velmi členitý. Nadmořská výška se zvedá směrem z jihu k severu. Na východě okresu je Nízký Jeseník, na severu Hrubý Jeseník a na západě jsou Orlické hory. Okresem protékají řeky Morava a Desná. Šumpersko má rozlohu 1313 km2 a řadí se tak na druhé místo v kraji. V 78 obcích (8 měst) žije 125 tisíc obyvatel. Hustota populace činí 95 osob na km2. Sídlem okresu je město Šumperk.