0

Komerční nemovitosti hotely a penziony, Svitavy

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Komerční nemovitosti hotely a penziony, Svitavy. Celkem 2 nabídek v kategorii Komerční nemovitosti hotely a penziony a lokalitě Svitavy odpovídá Vašim požadavkům.
Pronájem kancelářských prostor bývá nejčastěji hledaný pojem ve spojení s komerčními nemovitostmi. I v této kategorii Vám nabízíme širokou nabídku nemovitostí. Pokud hledáte pronájem komerčních prostor, pronájem restaurací či obchodních prostor stačí na formuláři doplnit filtrovací kritéria a z široké nabídky nemovitostí si určitě vyberete.

Aktuální nabídky (2)

Prodej, hotel, Moravská Třebová, ul. nám. T. G. Masaryka

Zařazení: prodej hotely a penziony Svitavy, Moravská Třebová

Stav hotelu: před rekonstrukcí

Prodej bývalého hotelu v centru Moravské Třebové s celkovou užitnou plochou 2000. Objekt má dvě nadzemní podlaží. V přízemí nebytové prostory s výlohou. Nemovitost v nedávné minulosti sloužila jako hotel s 30 - 45 pokoji. Nyný je vhodný k rekonstrukci....

15 600 000,- Kč

Prodej rekreačního areálu, 26995 m², Borová

Zařazení: prodej hotely a penziony Svitavy, Borová

Stav hotelu: velmi dobrý

Prodej východočeského rekreačního střediska v chráněné krajinné oblasti Žďárských vrchů, obec Borová, okr. Svitavy. Celková plocha včetně staveb činí 26.995 m2, zastavěná plocha je 2140 m2. Středisko se skládá z ubytovacího kempu s 32 chatami, které...

Informace o ceně v realitní kanceláři

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Komerční nemovitosti hotely a penziony a lokalitě Svitavy z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Informace o okrese

Okres Svitavy se rozprostírá na jihovýchodě Pardubického kraje. Na východě sousedí s Olomouckým krajem, na jihu s Jihomoravským krajem a na jihozápadě s krajem Vysočinou. Převážná část území má pahorkatiný charakter. Okresem protékají řeky Svitava, Třebůvka a Loučná. Svitavy jsou s rozlohou 1379 km2 největším okresem v kraji. Celkový počet obyvatel je 105 tisíc a hustota zalidnění je 76 osob na km2. Okres je rozdělen na 116 obcí (7 měst). Sídlem je město Svitavy. K historicky zajímavým lokacím patří hrad Svojanov, zámek v Litomyšli a středověké opevnění města Poličky.