0

Komerční nemovitosti hotely a penziony, Tábor

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Komerční nemovitosti hotely a penziony, Tábor. Celkem 2 nabídek v kategorii Komerční nemovitosti hotely a penziony a lokalitě Tábor odpovídá Vašim požadavkům.
Pronájem kancelářských prostor bývá nejčastěji hledaný pojem ve spojení s komerčními nemovitostmi. I v této kategorii Vám nabízíme širokou nabídku nemovitostí. Pokud hledáte pronájem komerčních prostor, pronájem restaurací či obchodních prostor stačí na formuláři doplnit filtrovací kritéria a z široké nabídky nemovitostí si určitě vyberete.

Aktuální nabídky (2)

Prodej penzionu, 360 m², Holní Hrachovice

Zařazení: prodej hotely a penziony Tábor, Dolní Hrachovice

Stav hotelu: ve výstavbě

Prodej domu po dokončení hrubé stavby v osadě Horní Hrachovice o zastavěné ploše 360 m2, skládající se z společného pokoje s kuchyní (53 m2) , 4 ložnic (á 14 m2), samostatné místnosti s bazénem 49 m2, garáží s dílnou 62 m2, technickými místnostmi a sociálními...

5 900 000,- Kč

Prodej hotelu, penzionu, 216 m², Dobronice u Bechyně

Zařazení: prodej hotely a penziony Tábor, Dobronice u Bechyně

Stav hotelu: velmi dobrý

Chcete se stát provozovatelem kempu a mít stálý příjem v řádu statisíců..? Přesně takovou příležitost pro Vás máme na řece Lužnici. Kemp Dobronice najdete přibližně 25 km od Tábora. Naleznete zde šest nových chat na vlastním pozemku. Tyto chaty jsou...

18 360 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Komerční nemovitosti hotely a penziony a lokalitě Tábor z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Tábor se rozkládá v severní části Jihočeského kraje. Na severu sousedí se Středočeským krajem a na východě s krajem Vysočina. Jeho rozloha je 1326 km2. Nadmořská výška se zvedá od jihu k severu. Okresem protéká řeka Lužnice. Na území se také nachází velké množství rybníků. Na jihu můžeme najít Horusický rybník, který je třetí největší v ČR. Počet obyvatel v okrese je 103 tisíc a hustota osídlení je 77 obyvatel na km2. Počet obcí v okrese Tábor je 110 a z toho je 8 měst. Sídlem je město Tábor.