0

Komerční nemovitosti hotely a penziony, Znojmo

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Komerční nemovitosti hotely a penziony, Znojmo. Celkem 1 nabídek v kategorii Komerční nemovitosti hotely a penziony a lokalitě Znojmo odpovídá Vašim požadavkům.
Pronájem kancelářských prostor bývá nejčastěji hledaný pojem ve spojení s komerčními nemovitostmi. I v této kategorii Vám nabízíme širokou nabídku nemovitostí. Pokud hledáte pronájem komerčních prostor, pronájem restaurací či obchodních prostor stačí na formuláři doplnit filtrovací kritéria a z široké nabídky nemovitostí si určitě vyberete.

Aktuální nabídky (1)

Prodej hotelu, penzionu, 284 m², Znojmo, ul. Tkalcovská

Zařazení: prodej hotely a penziony Znojmo

Stav hotelu: velmi dobrý

Prodej penzionu a apartmánů v historické části centra Znojma na ulici Tkalcovská. Apartmány slouží pro krátkodobé ubytování. Jedná se o tři plně vybavené, zrekonstruované a funkční apartmány o velikosti 1+kk, 1+kk a 2+kk. Dále se jedná o nově vznikající...

19 500 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Komerční nemovitosti hotely a penziony a lokalitě Znojmo z celkového počtu 1.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Znojmo leží v jihozápadní části Jihomoravského kraje. Na severozápadě sousedí s krajem Vysočinou, na západě s Jihočeským krajem a na jihu hraničí s Rakouskem. S rozlohou 1590 km2 patří Znojmo k největším okresům v ČR. Území na západě je spíše pahorkatinné a na východě převládají nížiny. Území okresu náleží do povodí řeky Dyje, na které byla vybudována vodní nádrž Vranov. Počet obyvatel byl v roce 2010 necelých 114 tisíc a na 1 km2 tak připadalo 71 obyvatel. Okres se skládá ze 144 obcí (5 měst).