0

Pronájem obchodních prostor pro okres Jeseník

Realitní server RealHit přináší nabídky pronájmu obchodních prostor pro okres Jeseník. Můžete si vyhledat pronájem kanceláří, hotelů, penzionů, ubytování, restaurací a dalších obchodních prostor v okrese Jeseník. Pronájem obchodních prostor můžete využít k podnikání. Obchodní prostory k pronájmu se mohou využít k provozu restaurace, kavárny, hotelu, penzionu nebo pracovně pro kanceláře.

Aktuální nabídky (2)

Prodej komerčního objektu, 3972 m2, Jeseník, ul. Lipovská

Zařazení: prodej obchodní prostory Jeseník

Stav nemovitosti: dobrý

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji zavedený autoservis s rodinným domem, o celkové užitné ploše 692 m2, který se nachází v okrajové části města, do centra to je jen 2 minuty jízdy. Celý areál je oplocený, je tam rozlehlé parkoviště na asfaltové...

Informace o ceně v realitní kanceláři

Prodej stavby občanského vybavení se stavebním pozemkem 1266 m2 v obci Adolfovice

Zařazení: prodej obchodní prostory Jeseník, Adolfovice

Stav nemovitosti: před rekonstrukcí

Hledáte zajímavou investiční příležitost? Nabízíme k prodeji stavbu občanského vybavení (100 m2) , která byla v minulosti využívána jako prodejna potravin. Součástí prodeje je pozemek o celkové výměře 1384 m2, z něhož část, o výměře 1266 m2, se dle platného...

1 900 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Komerční nemovitosti obchodní prostory a lokalitě Jeseník z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Jeseník se rozprostírá v severní části Olomouckého kraje. Na jihovýchodě sousedí s Moravskoslezským krajem a na severu a západě hraničí s Polskem. Jeho rozloha je 719 km2, což je nejméně v kraji. Povrch je velmi hornatý, na jihu se nachází Hrubý Jeseník a na severozápadě jsou Rychlebské hory. Směrem na sever se snižuje nadmořská výška. Na území okresu pramení řeka Opava a protéká tudy řeka Bělá. Jesenicko se skládá z 24 obcí, z nichž 5 má statut města. Počet obyvatel je asi 41 tisíc a hustota populace činí 57 osob na km2. Jesenicko láká především svou přírodou a léčebnými lazněmi.