0

Pronájem obchodních prostor pro okres Třebíč

Realitní server RealHit přináší nabídky pronájmu obchodních prostor pro okres Třebíč. Můžete si vyhledat pronájem kanceláří, hotelů, penzionů, ubytování, restaurací a dalších obchodních prostor v okrese Třebíč. Pronájem obchodních prostor můžete využít k podnikání. Obchodní prostory k pronájmu se mohou využít k provozu restaurace, kavárny, hotelu, penzionu nebo pracovně pro kanceláře.

Aktuální nabídky (3)

Pronájem krásných nebytových prostor v Mor. Budějovicích, blízko centra

Zařazení: pronájem obchodní prostory Třebíč, Moravské Budějovice

Stav nemovitosti: dobrý

Nabízíme k pronájmu krásné velké nebytové prostory blízko centra Moravských Budějovic. K užití jako zdravotní středisko, komplex kanceláří nebo drobná provozovna. Prostory o výměře 216 m2, (místnosti 38, 42, 46 a 49 m2, kotelna 15 m2, umývárka s toaletou...

Informace o ceně v realitní kanceláři

Zemědělský objekt s pozemky 4.266 m2, Bransouze (okr. Třebíč)

Zařazení: prodej obchodní prostory Třebíč, Bransouze

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Zakázka č. 2022003 Nabízím k prodeji zemědělský objekt, bývalý areál rybích sádek, v obci Bransouze (okr. Třebíč, Vysočina). Areál má rozlohu 4.266 m2. Na pozemku se nachází sedm nádrží různých velikostí s přírodními břehy, skladovací prostory a technická,...

Sleva 5%
3 990 000,- Kč
3 800 000,- Kč

Pronájem obchodu / kanceláře v centru Mor. Budějovic.

Zařazení: pronájem obchodní prostory Třebíč, Moravské Budějovice

Stav nemovitosti: dobrý

Pronajmu prodejnu x kancelář v samém centru Mor. Budějovic. Jedná se o samostatný prostor k využití pro služby se vstupem přímo z ulice centra města. Velikost prostoru cca 15 m2. Vyvedeny jsou přípoje vody - pro provoz.

5 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Komerční nemovitosti obchodní prostory a lokalitě Třebíč z celkového počtu 3.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Třebíč leží v jihovýchodní části kraje Vysočina. Na jihovýchodě sousedí s Jihomoravským krajem a na jihozpadě s Jihočeským krajem. Celková rozloha okresu je 1463 km2 a žije zde přibližne 114 tisíc obyvatel. Na 1 km2 připadá 78 obyvatel. V okrese Třebíč se nachází 167 obcí, z toho má 6 obcí statut města. Povrch je převážne parhokatinný. Územím protékají řeky Oslava a Jihlava, na které leží vodní nádrž Dalešice.