0

Komerční nemovitosti restaurace, České Budějovice

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Komerční nemovitosti restaurace, České Budějovice. Celkem 2 nabídek v kategorii Komerční nemovitosti restaurace a lokalitě České Budějovice odpovídá Vašim požadavkům. V naší nabídce restaurací naleznete řadu nabídek. Většinou se jedná o restaurace, které jsou situované na turisticky rušných místech. Některé objekty mají i ubytovací část, takže mohou sloužit i jako penzion, často mají i vlastní parkoviště. Objevují se i nabídky odkupu či pronájmu již zaběhlých restaurací ve velkých městech.

Aktuální nabídky (2)

Pronájem, restaurace, České Budějovice, 165 m²

Zařazení: pronájem restaurace České Budějovice

Stav restaurace: dobrý

Dovolujeme si Vás seznámit s nabídkou pronájmu zavedených prostorů sloužících jako restaurace. Jedná se o prostory v prvním podzemním podlaží domu na Žižkově třídě v Českých Budějovicích. Prostory se rozkládají na ploše 165 m2. Bar je umístěn v centru...

26 000,- Kč

Pronájem, restaurace, České Budějovice, 203 m²

Zařazení: pronájem restaurace České Budějovice

Stav restaurace: dobrý

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme přenechání pronájmu zavedené a plně fungující restaurace Pizza Originala. Restaurace a celé její zázemí je o celkové ploše 203 m2. Ve vnitřních prostorách je k dispozici přes 50 míst k sezení a na venkovní...

Informace o ceně v realitní kanceláři

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Komerční nemovitosti restaurace a lokalitě České Budějovice z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres České Budějovice je ve středu Jihočeského kraje. Jeho tvar je protáhlý ve směru sever-jihovýchod. Velká část území je pahorkatinou. Na území okresu je velké množství vodních ploch. Bylo zde vybudováno asi 300 rybníků. Na severu je soutok řek Vltava a Lužnice. Rozloha okresu je 1638 km2. Celkový počet obyvatel je 186 tisíc, což je nejvíce v Jihočeském kraji. Okres má 109 obcí (9 měst, 3 městysy). Mezi zajímavé památky v okrese patří zámek Hluboká nad Vltavou, hrad v novývh Hradech, Holašovice a mnoho dalších.