0

Komerční nemovitosti restaurace, Kroměříž

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Komerční nemovitosti restaurace, Kroměříž. Celkem 2 nabídek v kategorii Komerční nemovitosti restaurace a lokalitě Kroměříž odpovídá Vašim požadavkům. V naší nabídce restaurací naleznete řadu nabídek. Většinou se jedná o restaurace, které jsou situované na turisticky rušných místech. Některé objekty mají i ubytovací část, takže mohou sloužit i jako penzion, často mají i vlastní parkoviště. Objevují se i nabídky odkupu či pronájmu již zaběhlých restaurací ve velkých městech.

Aktuální nabídky (2)

Prodej restaurace, stravování, 250 m²

Zařazení: prodej restaurace Kroměříž, Koryčany

Stav restaurace: velmi dobrý

Nabízíme k prodeji bar v obci Koryčany. Prostory nabízí velkou kapacitu míst k posezení, prostorné sklepy vhodné pro uskladnění zásob, či venkovní zastřešené posezení na zahrádce s možností využití grilu a udírny. Součástí prodeje spolu s barem je také...

Informace o ceně v realitní kanceláři

Pronájem, restaurace, Záříčí, 300 m²

Zařazení: pronájem restaurace Kroměříž, Záříčí

Stav restaurace: velmi dobrý

Pronájem restaurace U Kryštofa v obci Záříčí u Kroměříže. Stylově zařízená restaurace pro cca 140 hostů (sál, pivnice, salónek) s vybavením včetně kompletně vybavené kuchyně. Topení a ohřev vody je zde plynovým kotlem s vlastním měřením. K dispozici...

20 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Komerční nemovitosti restaurace a lokalitě Kroměříž z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Kroměříž leží v západní části Zlínského kraje. Na severozápadě sousedí s Olomouckým krajem a na jihozápadě s Jihomoravským krajem. Rozlohou 796 km2 je nejmenším okresem kraje. V roce 2010 byl počet obyvatel 108 tisíc a hustota zalidnění činila 136 obyvatel na km2. Okres se dělí na 79 obcí (7 měst). Sídlem je město Kroměříž. Povrch je převážně rovinný, místy přechází v pahorkatinu. Na severu okresu zasahují na území Hostýnské vrchy a na jihu Chřiby. Územím protéká řeka Morava. V Kroměřížsku se náchází významné historické památky jako Arcibiskupský zámek a Podzámecká zahrada v Kroměříži. K často navštěvovaným místům patří skanzen lidové architektury v Rymicích, poutní kostel na vrcholu Svatého Hostýna a zřícenina hradu Cimburk.