0

Komerční nemovitosti restaurace, Louny

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Komerční nemovitosti restaurace, Louny. Celkem 2 nabídek v kategorii Komerční nemovitosti restaurace a lokalitě Louny odpovídá Vašim požadavkům. V naší nabídce restaurací naleznete řadu nabídek. Většinou se jedná o restaurace, které jsou situované na turisticky rušných místech. Některé objekty mají i ubytovací část, takže mohou sloužit i jako penzion, často mají i vlastní parkoviště. Objevují se i nabídky odkupu či pronájmu již zaběhlých restaurací ve velkých městech.

Aktuální nabídky (2)

Prodej hospody 2037 m², Postoloprty, ul. Dvořákova

Zařazení: prodej restaurace Louny, Postoloprty

Stav restaurace: dobrý

Exklusivně Vám nabízíme prodej známé a oblíbené hospody v Postoloprtech. Tato hospoda má svou stálou a dlouholetou klientelu a nabízí tak pravidelný velmi zajímavý měsíční příjem. Pozemek je velmi rozsáhlý a konají se zde zábavné akce - grilování masa,...

3 999 000,- Kč

Prodej restaurace, stravování v Postoloprtech, ul. Masarykov

Zařazení: prodej restaurace Louny, Postoloprty

Stav restaurace: velmi dobrý

Prodej restaurace s hotelem a tanečním sálem, se stálou klientelou a výborným hodnocením, se zastavěnou plochou 680 m2, v obci Postoloprty, v ul. Masarykova, 8 km od Loun a 70 od Prahy. Objekt se skládá ze dvou budov se samostatnými čísly popisnými....

30 000 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Komerční nemovitosti restaurace a lokalitě Louny z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Louny se nachází v jihozápadní části Ústeckého kraje. Na jihovýchodě sousedí se Středočeským krajem, na jihu sousedí s Plzeňským krajem a na jihozápadě sousedí s Karlovarským krajem. Jeho rozloha je 1118 km2 a je tak největším okresem kraje. Počet obyvatel je však pouze 86 tisíc a hustota populace činí 77 obyvatel na km2. Okres je rozdělen do 77 obcí, z toho je 7 měst. Do území okresu zasahují výběžky Doupovských hor a Českého středohoří. Územím protéká řeka Ohře s přítokem Blšanka.