0

Komerční nemovitosti restaurace, Mladá Boleslav

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Komerční nemovitosti restaurace, Mladá Boleslav. Celkem 2 nabídek v kategorii Komerční nemovitosti restaurace a lokalitě Mladá Boleslav odpovídá Vašim požadavkům. V naší nabídce restaurací naleznete řadu nabídek. Většinou se jedná o restaurace, které jsou situované na turisticky rušných místech. Některé objekty mají i ubytovací část, takže mohou sloužit i jako penzion, často mají i vlastní parkoviště. Objevují se i nabídky odkupu či pronájmu již zaběhlých restaurací ve velkých městech.

Aktuální nabídky (2)

Prodej, restaurace, Mladá Boleslav, 101 m²

Zařazení: prodej restaurace Mladá Boleslav

Stav restaurace: velmi dobrý

Čas …, řídí každý náš krok. Kdo z nás někdy nechtěl být pánem času? Nyní máte úžasnou příležitost se jím stát! Staňte se kavárníkem a jako majitel skvěle vypadající, útulné, barevně vyladěné a do detailu promyšlené kavárny budete mít tu možnost. Nejeden...

6 900 000,- Kč

Pronájem restaurace, Mladá Boleslav, ul. Blahoslavova

Zařazení: pronájem restaurace Mladá Boleslav

Stav restaurace: před rekonstrukcí

Nabízíme k pronájmu komerční prostory vhodné jako restaurační zařízení. Prostory se nachází přímo v centru města Mladá Boleslav, v ulici Blahoslavova, kde jako restaurace tyto prostory dlouhodobě fungovaly a mají svou tradici. Bohužel předchozí nájemce...

40 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Komerční nemovitosti restaurace a lokalitě Mladá Boleslav z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Mladá Boleslav se nachází ve Středočeském kraji a je situován v severní okrajové části kraje. Území je členité, na jihu převládají roviny, kdežto na severu převládají pahorkatiny. Okresem protéká řeka Jizera. S rozlohou 1023 km2 je okres na 3. místě ve Středočeském kraji. Počet obyvatel okresu je asi 124 tisíc a hustota osídlení je okolo 120 obyvatel na km2. Ze 120 obcí v okrese je 8 měst a 5 městysů. Okresním městem je Mladá Boleslav.