0

Komerční nemovitosti restaurace, Praha-východ

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Komerční nemovitosti restaurace, Praha-východ. Celkem 1 nabídek v kategorii Komerční nemovitosti restaurace a lokalitě Praha-východ odpovídá Vašim požadavkům. V naší nabídce restaurací naleznete řadu nabídek. Většinou se jedná o restaurace, které jsou situované na turisticky rušných místech. Některé objekty mají i ubytovací část, takže mohou sloužit i jako penzion, často mají i vlastní parkoviště. Objevují se i nabídky odkupu či pronájmu již zaběhlých restaurací ve velkých městech.

Aktuální nabídky (1)

Prodej, restaurace, Říčany, 135 m²

Zařazení: prodej restaurace Říčany Říčany

Stav restaurace: velmi dobrý

Máte zkušenosti z gastronomie a uvažujete o vlastním provozu? Nebo právě začínáte a rádi byste naskočili do rozjetého vlaku? Nabízíme krásné, plně vybavené prostory prosperující restaurace na náměstí v Říčanech u Prahy, kam se denně vrací stálí zákazníci...

1 000 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Komerční nemovitosti restaurace a lokalitě Praha-východ z celkového počtu 1.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Praha-východ leží ve Středočeském kraji. Tvar okresu je protáhlý ve sěru sever-jih. Jižní část je značně členitá, kdežto na severu převládají nížiny a protéká tudy řeka Labe. Hustotou osídlení patří okres k lidnatějším v kraji se 187 obyvateli na km2 a celkový počet obyvatel byl v roce 2009 téměř 142 tisíc. Rozloha okresu je 755 km2. Okresním městem je Praha, která ale není součástí okresu Praha-východ. Celkem je v okrese 110 obcí, z toho 8 měst a 4 městyse. Mezi zajímavé historické památky patří kostel sv. Václava ve Staré Boleslavi, zámek v Brandýse nad Labem a zřícenina hradu Jenštejn.