0

Komerční nemovitosti restaurace, Praha-západ

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Komerční nemovitosti restaurace, Praha-západ. Celkem 2 nabídek v kategorii Komerční nemovitosti restaurace a lokalitě Praha-západ odpovídá Vašim požadavkům. V naší nabídce restaurací naleznete řadu nabídek. Většinou se jedná o restaurace, které jsou situované na turisticky rušných místech. Některé objekty mají i ubytovací část, takže mohou sloužit i jako penzion, často mají i vlastní parkoviště. Objevují se i nabídky odkupu či pronájmu již zaběhlých restaurací ve velkých městech.

Aktuální nabídky (2)

Pronájem, restaurace, Roztoky, 350 m²

Zařazení: pronájem restaurace Roztoky Roztoky

Stav restaurace: velmi dobrý

Nabízíme do dlouhodobého pronájmu zavedenou restauraci, polohou na jižním okraji města Roztoky u Prahy. Jedná se o strategické místo na příjezdu od Prahy, zároveň u vjezdu do historicky oblíbené lokality Tiché údolí a v neposlední řadě je v dochozí vzdálenosti...

45 000,- Kč

Pronájem, komerční prostor, 50 m2+30 m2 zahrádka, Průhonice

Zařazení: pronájem restaurace Průhonice

Stav restaurace: velmi dobrý

Nabízíme k pronájmu komerční prostor 50 m2 s 30 m2 velkou předzahrádkou, který je umístěný v přízemí hotelu v Průhonicích nedaleko od náměstí.Jedná se o místnost s velkými okny, a navazující oddělenou místností, která v minulosti byla využívána...

24 500,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Komerční nemovitosti restaurace a lokalitě Praha-západ z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Informace o okrese

Okres Praha-západ leží ve Středočeském kraji. Jeho rozloha je 581 km2. Tvar okresu je protáhlý ve směru sever-jih. Společně s okresem Praha-východ obklopuje Prahu. Povrch je velmi členitý. Na jihu okresu je soutok řek Sázava a Vltava a severněji protéká řeka Berounka. Sídlem okresu je město Praha. V okresu Praha-západ je 79 obcí, z toho je 9 měst a 2 jsou městysy. Celkový Počet obyvatel je 117 tisíc. Hustotou zalidnění patří okres k nejlidnatějším v kraji se 201 obyvateli na km2.