0

Komerční nemovitosti restaurace, Praha-západ

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Komerční nemovitosti restaurace, Praha-západ. Celkem 2 nabídek v kategorii Komerční nemovitosti restaurace a lokalitě Praha-západ odpovídá Vašim požadavkům. V naší nabídce restaurací naleznete řadu nabídek. Většinou se jedná o restaurace, které jsou situované na turisticky rušných místech. Některé objekty mají i ubytovací část, takže mohou sloužit i jako penzion, často mají i vlastní parkoviště. Objevují se i nabídky odkupu či pronájmu již zaběhlých restaurací ve velkých městech.

Aktuální nabídky (2)

Pronájem restaurace, stravování, 80 m², Psáry, ul. Pražská

Zařazení: pronájem restaurace Psáry

Stav restaurace: dobrý

Dovolujeme si Vám nabídnout k pronájmu restauraci ve vyhledávané oblasti Dolní Jirčany-Psáry. Restaurace se nachází v bezprostřední blízkosti hlavní silnice s možností parkování. Dispoziční řešení: vstup přes zahrádku pro cca 10 hostů, vstupní prostor...

19 900,- Kč

Pronájem restaurace/220m2/zimní zahrada, Roztoky, Lidická

Zařazení: pronájem restaurace Roztoky Roztoky

Stav restaurace: velmi dobrý

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu tradiční plně vybavenou restauraci Na Vrškách se skoro 100 letou historií, která je v provozu i v současné době. Restaurace se nachází poblíž centra Roztok na ulici Lidická, která je hlavní tepnou města. Restaurační kapacita...

35 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Komerční nemovitosti restaurace a lokalitě Praha-západ z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Informace o okrese

Okres Praha-západ leží ve Středočeském kraji. Jeho rozloha je 581 km2. Tvar okresu je protáhlý ve směru sever-jih. Společně s okresem Praha-východ obklopuje Prahu. Povrch je velmi členitý. Na jihu okresu je soutok řek Sázava a Vltava a severněji protéká řeka Berounka. Sídlem okresu je město Praha. V okresu Praha-západ je 79 obcí, z toho je 9 měst a 2 jsou městysy. Celkový Počet obyvatel je 117 tisíc. Hustotou zalidnění patří okres k nejlidnatějším v kraji se 201 obyvateli na km2.