0

Komerční nemovitosti restaurace, Rokycany

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Komerční nemovitosti restaurace, Rokycany. Celkem 1 nabídek v kategorii Komerční nemovitosti restaurace a lokalitě Rokycany odpovídá Vašim požadavkům. V naší nabídce restaurací naleznete řadu nabídek. Většinou se jedná o restaurace, které jsou situované na turisticky rušných místech. Některé objekty mají i ubytovací část, takže mohou sloužit i jako penzion, často mají i vlastní parkoviště. Objevují se i nabídky odkupu či pronájmu již zaběhlých restaurací ve velkých městech.

Aktuální nabídky (1)

Pronájem restaurace s bytem 1+kk, 220 m², Dobřív

Zařazení: pronájem restaurace Rokycany, Dobřív

Stav restaurace: dobrý

Nabízíme k pronájmu vybavenou restauraci o užitné ploše 220 m² v obci Dobřív. Součástí restaurace je parkoviště, venkovní posezení, také vybavení jako jsou stoly, židle, výčep, sociální zázemí pro hosty, 2x WC a 1x WC pro hendikepované, dále kuchyně...

25 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Komerční nemovitosti restaurace a lokalitě Rokycany z celkového počtu 1.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Rokycany leží v severovýchodní části Plzeňského kraje. Na východě sousedí se Středočeským krajem. Jeho celková rozloha činí 575 km2. Severní část území je tvořena Křivoklátskou vrchovinou a jižní část je tvořena Brdy. Nejvýše položeným místem je Radeč s nadmořskou výškou 721 metrů. Územím protéká řeka Klabava a podél západní hranice teče řeka Berounka. V roce 2010 byl počet obyvatel okresu Rokycany 47 tisíc a hustota obyvatelstva byla 82 osob na km2. Počet obcí v okrese je 68, z toho 6 má statut města. Sídlem je město Rokycany.