0

Komerční nemovitosti restaurace, Svitavy

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Komerční nemovitosti restaurace, Svitavy. Celkem 2 nabídek v kategorii Komerční nemovitosti restaurace a lokalitě Svitavy odpovídá Vašim požadavkům. V naší nabídce restaurací naleznete řadu nabídek. Většinou se jedná o restaurace, které jsou situované na turisticky rušných místech. Některé objekty mají i ubytovací část, takže mohou sloužit i jako penzion, často mají i vlastní parkoviště. Objevují se i nabídky odkupu či pronájmu již zaběhlých restaurací ve velkých městech.

Aktuální nabídky (2)

Prodej restaurace, stravování, 550 m², Svitavy

Zařazení: prodej restaurace Svitavy

Stav restaurace: velmi dobrý

Nabízíme k prodeji objekt s komerčním využitím, který můžete využit jako restauraci nebo další podnikatelský záměr. Prodej prostor je včetně rampy, výtahu, terasy, skladů a WC, po dohodě možnost výběru podlah a dalších úprav. S financováním a přepisem...

Informace o ceně v realitní kanceláři

Pronájem restaurace, stravování, 274 m², Svitavy

Zařazení: pronájem restaurace Svitavy

Stav restaurace: dobrý

Nabízíme k pronájmu komerční prostor vhodný pro jídelnu, restauraci atp. o užitné ploše 274 m2 nedaleko centra města Svitavy, ulice U Stadionu. V minulosti užíváno jako závodní jídelna. Příjezdová cesta zpevněná. Parkování možné v areálu. V ceně nájemného...

20 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Komerční nemovitosti restaurace a lokalitě Svitavy z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Informace o okrese

Okres Svitavy se rozprostírá na jihovýchodě Pardubického kraje. Na východě sousedí s Olomouckým krajem, na jihu s Jihomoravským krajem a na jihozápadě s krajem Vysočinou. Převážná část území má pahorkatiný charakter. Okresem protékají řeky Svitava, Třebůvka a Loučná. Svitavy jsou s rozlohou 1379 km2 největším okresem v kraji. Celkový počet obyvatel je 105 tisíc a hustota zalidnění je 76 osob na km2. Okres je rozdělen na 116 obcí (7 měst). Sídlem je město Svitavy. K historicky zajímavým lokacím patří hrad Svojanov, zámek v Litomyšli a středověké opevnění města Poličky.