0

Komerční nemovitosti restaurace, Ústí nad Labem

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Komerční nemovitosti restaurace, Ústí nad Labem. Celkem 2 nabídek v kategorii Komerční nemovitosti restaurace a lokalitě Ústí nad Labem odpovídá Vašim požadavkům. V naší nabídce restaurací naleznete řadu nabídek. Většinou se jedná o restaurace, které jsou situované na turisticky rušných místech. Některé objekty mají i ubytovací část, takže mohou sloužit i jako penzion, často mají i vlastní parkoviště. Objevují se i nabídky odkupu či pronájmu již zaběhlých restaurací ve velkých městech.

Aktuální nabídky (2)

Přenechání nájmu restaurace, stravování v Ústí nad Labem

Zařazení: prodej restaurace Ústí nad Labem

Stav restaurace: velmi dobrý

Chcete provozovat zavedenou restauraci s kavárnou a neřešit žádné zdlouhavé zařizování vybavení? Řešení Vám nabízí přenechání výhodného pronájmu velmi oblíbené restaurace s kavárnou v centru Ústí nad Labem se stálou klientelou. V současné době provozovna...

600 000,- Kč

Prodej restaurace, stravování ve Velkém Březně, ul. Náměstí

Zařazení: prodej restaurace Ústí nad Labem, Velké Březno

Stav restaurace: velmi dobrý

To tu ještě nebylo. Dva v jednom. To, že láska prochází žaludkem, je rčení známé a pravdivé. Stejně jako „komu se nelení, tomu se zelení." A když spojíme obě rčení dohromady, máme tu nabídku, které se jen těžko odolává. Zavedená restaurace i místní blízký...

9 360 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Komerční nemovitosti restaurace a lokalitě Ústí nad Labem z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Informace o okrese

Okres Ústí nad Labem se rozkládá na severu Ústeckého kraje. Na severu hraničí se Spolkovou republikou Německo. Rozloha okresu je 404 km2. Celkový počet obyvatel byl v roce 2009 necelých 118 tisíc a hustota osídlení činila 291 obyvatel na km2. Na severozápadě území se nachází Krušné hory a na jihovýchodě České středohoří. Nejvýše položeným místem je hora Špičák s nadmořskou výškou 723 metrů. Okresem protéká řeka Labe s přítokem Bílina. Okres se skládá ze 23 obcí, z nich 3 mají statut města. K zajímavým historickým památkám patří například hrad Střekov.