0

Ostatní nemovitosti garáže, Písek

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Ostatní nemovitosti garáže, Písek. Celkem 2 nabídek v kategorii Ostatní nemovitosti garáže a lokalitě Písek odpovídá Vašim požadavkům.
Pokud hledáte levné garáže, tak si v Naší nabídce určitě vyberete. Garáže mají většinou betonovou podladu a plechová vrata. Doporučujeme dále vyhledávat podle kritéria upřesnění lokality.

Aktuální nabídky (2)

Pronájem garáže, 17 m2, Budovatelská, Písek

Zařazení: pronájem garáže Písek

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Exkluzivně Vám nabízíme pronájem zděné garáže o výměře 17 m2 v ulici Budovatelská v Písku. Jedná se o velmi lukrativní lokalitu. Garáž je bez elektřiny. Pro prohlídku mě neváhejte kontaktovat.

2 500,- Kč

PÍSEK - řadová garáž

Zařazení: prodej garáže Písek

Stav nemovitosti: dobrý

Prodej řadové garáže. Betonová podlaha bez montážní jámy, původní železná vrata. Celkově dobrý stav. Zastavěná plocha 18 m2. Vybavení: El. energie. Pozemek: Stavební parcela 18 m2, zcela zastavěna garáží. Poloha: V centrální části Písku, ulice Lipová...

690 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Ostatní nemovitosti garáže a lokalitě Písek z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Písek se nachází na severu Jihočeského kraje. Na severu sousedí se Středočeským krajem. Povrch je mířně zvlněný. Na území okresu jsou řeky Otava, Vltava a vodní nádrž Orlík. Rozloha okresu je 1127 km2 a žije zde asi 70 tisíc obyvatel. Hustota obyvatelstva je 63 obyvatel na km2. Z celkového počtu 75 obcí má 5 statut města. Sídlem okresu je město Písek.