0

Ostatní nemovitosti garáže, Prostějov

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Ostatní nemovitosti garáže, Prostějov. Celkem 2 nabídek v kategorii Ostatní nemovitosti garáže a lokalitě Prostějov odpovídá Vašim požadavkům.
Pokud hledáte levné garáže, tak si v Naší nabídce určitě vyberete. Garáže mají většinou betonovou podladu a plechová vrata. Doporučujeme dále vyhledávat podle kritéria upřesnění lokality.

Aktuální nabídky (2)

Prodej, garáž, Prostějov, 18 m²

Zařazení: prodej garáže Prostějov

Stav nemovitosti: dobrý

Nabízíme k prodeji garáž 18 m2, ul. Pod Kosířem v Prostějově. Jedná se o zděnou, řadovou garáž, která je umístěna ve dvoře bytového domu. Vjezd do dvora je uzavřen uzamykatelnou bránou. Garáž je opatřena dvojitými plechovými. V garáži je zavedena elektřina...

650 000,- Kč

Pronájem, garáž, Prostějov, 21 m²

Zařazení: pronájem garáže Prostějov

Stav nemovitosti: dobrý

Nabízíme k pronájmu garáž na ulici Dolní v Prostějově. Více info u makléře.

3 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Ostatní nemovitosti garáže a lokalitě Prostějov z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Prostějov se nachází jižní části Olomouckého kraje. Na jihovýchodě sousedí se Zlínským krajem, na jihozápadě s Jihomoravským krajem a na severozápadě s Pardubickým krajem. Jeho celková rozloha je 770 km2. Trvalé bydliště má v okresu přes 110 tisíc obyvatel a hustota zalidnění činí asi 142 osob na km2. Okres se skládá z 97 obcí (5 měst, 6 městysů), sídlem je město Prostějov. Povrch je na západě pahorkatiný a směrem na výhod přechází rovinu. Okresem protékají říčky Hloučela a Romže.