Ostatní nemovitosti garáže, Vsetín

Aktuální nabídky (2)

Prodej garáže, 40 m², Vsetín

Zařazení: prodej garáže Vsetín

Stav nemovitosti: dobrý

Ve Vsetíně, části zvané Malý Skalník, nabízíme k prodeji dvě samostatné garáže o rozměrech: délka 5m, šířka 4m a výška 2,20m. Obě garáže jsou v zachovalém, dobrém stavu. Garáže se musí demontovat a odvézt. Pozemek, na kterém nyní stojí, není součástí...

85 000,- Kč

Prodej samostatné garáže s pozemkem , Vigantice

Zařazení: prodej garáže Vsetín, Vigantice

Stav nemovitosti: dobrý

Nabízíme na prodej samostatnou garáž, zastavěná plocha 26 m2 + pozemek okolo garáže 86 m2. Vnitřní rozměr garáže cca 5,8 x 4,1, výška stropu 2m. K dispozici ihned. Prodej od přímého majitele, neplatíte provizi.

350 000,- Kč
Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Vsetín leží v severovýchodní části Zlínského kraje. Na severozápadě sousedí s Olomouckým krajem, na severu s Moravskoslezským krajem a na jihovýchodě hraničí se Slovenskou republikou. Zaujímá rozlohu 1143 km2 a je tak největším okresem kraje. Povrch je hornatý, na severu se nachází Moravskoslezské Beskydy, na jihovýchodě Javorníky, na západě Hostýnské vrchy a ve středu Vsetínské vrchy. Nejvyšší horou je je Čertův mlýn s nadmořskou výškou 1206 metrů. Územím protéká řeka Bečva. Jejími přítoky jsou Vsetínská a Rožnovká Bečva. V 59 obcích (6 měst) žije 145 tisíc obyvatel. Hustota zalidnění činí 126 obyvatel na km2. Sídlem okresu je město Vsetín. V okrese Vsetín se rozkládá CHKO Beskydy o rozloze 555 km2.