0

Prodej bytů 1+1, Břeclav

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Prodej bytů 1+1, Břeclav. Celkem 1 nabídek v kategorii Prodej bytů 1+1 a lokalitě Břeclav odpovídá Vašim požadavkům.
Hledáte-li malý a levný byt s oddělenou kuchyní, určitě si v naší nabídce vyberete. Tyto malé byty vynikají tím, že nejsou finančně náročné a jsou vhodné pro mladé páry či jednotlivce. Oddělená kuchyň již poskytuje dávku soukromí, což je u kategorie malých bytů velké plus.

Aktuální nabídky (1)

prodej bytu 1+1, 37 m2, Hustopeče u Brna

Zařazení: prodej bytů Břeclav, Hustopeče

Stav bytu: před rekonstrukcí

Hledáte menší byt před rekonstrukcí na klidném místě a velmi dobrou dostupností do Brna? Rádi by, jste výhodně uložily vaše naspořené peníze do nemovitosti? Máme pro Vás jeden tip - prodej bytu o velikosti 1+1 před rekonstrukcí ve městě Hustopeče...

2 600 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej bytů 1+1 a lokalitě Břeclav z celkového počtu 1.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Břeclav leží na jihu Jihomoravského kraje. Na jihu hraničí s Rakouskem a na jihovýchodě se Slovenskem. Jeho rozloha je 1038 km2 a počet obytel je přibližně 113 tisíc. Hustota populace činí 111 osob na km2. Území je převážně nížinaté. Ve středu území se nachází Pálavské vrchy a CHKO Pálava, na severovýchodě sem zasahuje Ždánický les. Okresem protékají řeky Dyje, Svratka a východní hranici tvoří řeka Morava. Na západě se nachází vodní nádrž Nové Mlýny. Okres Břeclav se skládá z 63 obcí, z nichž 9 má statut města. K zajímavým lokacím tohoto okresu patří Lednicko-valetický areál, zámek v Mikulově a archeologické naleziště v Dolních Věstonicích.