0

Prodej bytů 1+1, Litoměřice

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Prodej bytů 1+1, Litoměřice. Celkem 2 nabídek v kategorii Prodej bytů 1+1 a lokalitě Litoměřice odpovídá Vašim požadavkům.
Hledáte-li malý a levný byt s oddělenou kuchyní, určitě si v naší nabídce vyberete. Tyto malé byty vynikají tím, že nejsou finančně náročné a jsou vhodné pro mladé páry či jednotlivce. Oddělená kuchyň již poskytuje dávku soukromí, což je u kategorie malých bytů velké plus.

Aktuální nabídky (2)

Prodej, byt 1+1, Roudnice nad Labem, 30 m²

Zařazení: prodej bytů Litoměřice, Roudnice nad Labem

Stav bytu: velmi dobrý

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje možný prodej slunného bytu 1+1 situovaného na východní stranu s výhledem na horu Říp. Byt prošel cca před 4 lety zdařilou rekonstrukcí bytového jádra (zděné), koupelna a kuchyň mají tedy nové rozvody vody, odpadů i elektřiny....

2 190 000,- Kč

Prodej bytu 1+1 v Lovosicích, ul. Terezínská

Zařazení: prodej bytů Litoměřice, Lovosice

Stav bytu: dobrý

Hledáte menší byt a neláká Vás bydlení v panelovém domě, chcete spíš komornější atmosféru? Jeden takový Vám nabízíme v obci Lovosice, byt 1+1 s celkovou plochou 37 m2 v domě s osmi bytovými jednotkami, který v posledních letech prošel rekonstrukcí s...

1 600 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej bytů 1+1 a lokalitě Litoměřice z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Litoměřice leží na východě Ústeckého kraje. Na severovýchodě sousedí s Libereckým krajem a na jihovýchodě se Středočeským krajem. Jeho rozloha činí 1032 km2. Jih okresu je rovinný a na severu se nachází České středohoří. Nejvýše položeným místem je vrchol Milešovky s nadmořskou výškou 837 metrů. Územím protékají řeky Labe a Ohře. V roce 2009 byl počet obyvatel okresu 118 tisíc a hustota zalidnění byla 114 obyvatel na km2. Z celkového počtu 105 obcí má 11 statut města. Sídlem je město Litoměřice.