0

Prodej bytů 4+1, Břeclav

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Prodej bytů 4+1, Břeclav. Celkem 1 nabídek v kategorii Prodej bytů 4+1 a lokalitě Břeclav odpovídá Vašim požadavkům.
Byty 4+1 jsou velmi vhodné pro pohodlné bydlení rodiny s dětmi či velmi náročné páry. Nabízíme především byty 4+1. Jednotlivé byty se mezi sebou liší v podlahové ploše (velikosti). Řada bytů má i balkón nebo terasu. Preferujete-li pronájem, máme pro Vás v nabídce i byty 4+kk k pronájmu.

Aktuální nabídky (1)

Prodej RD 4+1 v Týnci s dvorem a navrátím. Prodej dům Týnec

Zařazení: prodej bytů Břeclav, Týnec

Stav bytu: velmi dobrý

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům o dispozici 4+1 s dvorem v Týnci na Hlavní ulici. Dům leží na pozemku o celkové rozloze 344 m2. Je napojen na všechny inženýrské sítě. V levé části domu je návratí průchozí do dvora sloužící jako garáž. Do domu...

Informace o ceně v realitní kanceláři

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej bytů 4+1 a lokalitě Břeclav z celkového počtu 1.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Břeclav leží na jihu Jihomoravského kraje. Na jihu hraničí s Rakouskem a na jihovýchodě se Slovenskem. Jeho rozloha je 1038 km2 a počet obytel je přibližně 113 tisíc. Hustota populace činí 111 osob na km2. Území je převážně nížinaté. Ve středu území se nachází Pálavské vrchy a CHKO Pálava, na severovýchodě sem zasahuje Ždánický les. Okresem protékají řeky Dyje, Svratka a východní hranici tvoří řeka Morava. Na západě se nachází vodní nádrž Nové Mlýny. Okres Břeclav se skládá z 63 obcí, z nichž 9 má statut města. K zajímavým lokacím tohoto okresu patří Lednicko-valetický areál, zámek v Mikulově a archeologické naleziště v Dolních Věstonicích.