0

Prodej bytů 4+kk, Písek

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Prodej bytů 4+kk, Písek. Celkem 1 nabídek v kategorii Prodej bytů 4+kk a lokalitě Písek odpovídá Vašim požadavkům.
Hledáte-li prostornější byt, který nemusí mít oddělenou kuchyn, určitě v naleznete v naší nabídce. Tyto byty jsou velmi vhodné pro rodiny s dětmi. Naleznete u nás byty 4+kk ve všech velkých i menších městech. Velikost 4+kk bytů v naší nabídce se pohybuje od 30 až do x m2. Prohlédněte si nabídku bytů 4+kk k pronájmu.

Aktuální nabídky (1)

Prodej bytu 4+kk, 140 m², Mirotice, ul. Za Sokolovnou

Zařazení: prodej bytů Písek, Mirotice

Stav bytu: po rekonstrukci

Nabízíme ke koupi byt 4+kk, po rekonstrukci, v 1. patře rodinného domu se zahradou, garáží, dílnou, sklepem a parkovacím stáním. Jedná se o vlastnictví poloviny rodinného domu i pozemku. Byt má vlastní vchod, dva balkony, vytápění radiátory vlastním...

3 480 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej bytů 4+kk a lokalitě Písek z celkového počtu 1.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Písek se nachází na severu Jihočeského kraje. Na severu sousedí se Středočeským krajem. Povrch je mířně zvlněný. Na území okresu jsou řeky Otava, Vltava a vodní nádrž Orlík. Rozloha okresu je 1127 km2 a žije zde asi 70 tisíc obyvatel. Hustota obyvatelstva je 63 obyvatel na km2. Z celkového počtu 75 obcí má 5 statut města. Sídlem okresu je město Písek.