0

Prodej bytů

Vyberte si z naší nabídky Prodej bytů

Aktuální nabídky (2)

Prodeji bytu 5+kk 117 m2, pozemek 693 m2, obec Zvěřínek okr. Nymburk

Zařazení: prodej bytů Zvěřínek

Stav bytu: novostavba

Developerský projekt Rezidence Zvěřínek u Sadské je ideálním bydlením pro všechny, kteří sní o klidném stylu života v blízkosti přírody s výbornou dostupností do Prahy kousek od lázeňského města Poděbrady. Byt o dispozici 5+kk o velikostí 117 m2 s dvěma...

8 000 000,- Kč

Prodeji bytu 5+kk 117 m2, pozemek 870 m2, obec Zvěřínek okr. Nymburk

Zařazení: prodej bytů Zvěřínek

Stav bytu: novostavba

Developerský projekt RD Zvěřínek u Sadské je ideálním bydlením pro všechny, kteří sní o klidném stylu života v blízkosti přírody s výbornou dostupností do Prahy kousek od lázeňského města Poděbrady. Připravili jsme pro Vás jedinečný projekt v obci Zvěřínek,...

8 999 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej bytů z celkového počtu 2.

Prodej bytů

Najděte svou nemovitost snů v kategorii Prodej bytů. Vybírejte podle lokality a velikosti bytu. V naší nabídce najdete 1+kk, 1+1, 2+kk, 2+1, 3+kk, 3+1, 4+kk, 4+1, 5+kka 5+1. Je jen na vás, zda se rozhodnete pro starší dům či novostavbu.

Jak správně vybrat byt? Mimo velikosti se zaměřte i na dispoziční řešení, které ovlivní váš komfort. Zjistěte si, jaký je způsob vytápění a také energetická a finanční náročnost na provoz bytu na prodej. Důležité je umístění v domě a samozřejmě i to, jak na vás působí obálka a technický stav společných prostorů.

Některé nemovitosti se prodávají už vybavené. Usnadníte si tak starosti se zařizováním. Rozhodujícím faktorem je však cena. Prodej bytů je skvělá příležitost nejen k bydlení, ale i jako investice do budoucna. Stačí už jen zařídit finance, a je to!

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu