0

Pronájem bytů Liberec Do 20000 Kč

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Pronájem bytů Liberec Do 20000 Kč. Celkem 5 nabídek v kategorii Pronájem bytů a lokalitě Liberec odpovídá Vašim požadavkům.
U nás naleznete mnoho bytů v káždé z podkategorií, ať už hledáte garsonku nebo byt větší než 4+1. Byty se liší podlahovou plochou, vybaveností a dalsími parametry. Uživatele často hledají byty podle toho zda jsou vybaveny. Někteří chtějí pouze byty s terasou, garáží či sklepem. Často jsou hledány luxusní byty, které v naší nabídce rovněž nechybí. Stačí projít nabídku, která obsahuje přes 0 nemovitostí

Aktuální nabídky (5)

Pronájem podkrovní byt ve Frýdlantu, ul. ČSA

Zařazení: pronájem bytů Liberec, Frýdlant

Stav bytu: velmi dobrý

Nabízíme pronájem podkrovního bytu o 90m2 ve Frýdlantu, ul. ČSA. Dům včetně bytu prošel kompletní rekonstrukcí, včetně nových vestavěných spotřebičů a klimatizace. Krásné bydlení s výhledem na město a okolí. V blízkosti Jizerských hor a známého Singltreku....

16 600,- Kč

Pronájem 2+kk ve Frýdlantu; Frýdlantu, ul. ČSA

Zařazení: pronájem bytů Liberec, Frýdlant

Stav bytu: velmi dobrý

Nabízíme pronájem bytu o dispozici 2+kk (59m2) v blízkosti centra Frýdlantu. Dům včetně bytu prošel kompletní rekonstrukcí, včetně nových vestavěných spotřebičů. Krásné bydlení v blízkosti Jizerských hor a známého Singltreku. Více v realitní kanceláři.

12 700,- Kč

Pronájem, byt 2+1, Frýdlant

Zařazení: pronájem bytů Liberec, Frýdlant

Stav bytu: velmi dobrý

Světlý byt 2+1 ve Frýdlantu se zahradou a mnoha úložnými prostory kousek od centra Rekonstruovaný byt 2+1 o výměře 64 m2 v prvním patře cihlového patrového domu v blízkosti centra Frýdlantu. K bytu náleží sklepní kóje, půdní kóje a kůlna, další výhodou...

12 000,- Kč
Nová

Pronájem, byt 2+kk, Hrádek nad Nisou

Zařazení: pronájem bytů Liberec, Hrádek nad Nisou

Stav bytu: dobrý

K pronájmu nový byt dispozice 2+KK v rodinném domě se samostatným vchodem, částí zahrady, venkovními kójemi a možností pronajmutí dílny hned vedle domu. Tato skvělá nabídka je určena pro pracující, dlouhodobé a slušné nájemníky, ideálně nekuřáky bez...

12 000,- Kč

Pronájem bytu 2+kk – Novostavba BD Liberec - Staré Město

Zařazení: pronájem bytů Liberec-Liberec (nečleněné město)

Stav bytu: novostavba

Nabízíme pronájem nadstandardního bytu 2+KK (49m2) ve 2. patře nízkonákladové novostavby malého bytového domu v Liberci I – Staré Město v ulici Lužická. Byt se nachází v klidné lokalitě s vynikající docházkovou dostupností do centra města. Městský bazén,...

15 900,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pronájem bytů a lokalitě Liberec z celkového počtu 5.

Pronájem bytů

Pronájem bytů je nejsnadnější cesta ke spokojenému bydlení. Byty k pronájmu vybírejte podle lokality, velikosti a dispozičního řešení. V naší nabídce najdete 1+kk, 1+1, 2+kk, 2+1, 3+kk, 3+1, 4+kk, 4+1, 5+kka 5+1. Kromě výše nájmu si porovnejte i poplatky za energie a to, jak je daná nemovitost energeticky náročná. Nejvíce bytů k pronájmu u nás najdete pod 10 000 Kč, dále nabízíme kategorie do 15 000 Kč, do 20 000 Kč a také nad 20 000 Kč.

Zkontrolujte si, jak na vás působí dům a společné prostory. Vyplatí se trochu poznat i samotného majitele. Abyste věděli, na koho se v případě potřeby obracet.

Pronájem bytů se vyplatí každému, kdo se nechce vrhnout do bydlení vlastního. Koupě bytu je velký závazek, bydlení v nájmu vám naopak spoustu věcí usnadní. Stačí jen nahlásit změnu bydliště.

Pozornost věnujte samotné nájemní smlouvě. Kromě doby nájmu (na dobu určitou i neurčitou), výši a splatnosti, by měla obsahovat, zda můžete mít zvíře a za jakých podmínek lze užívat sklep nebo zahradu.

Pronájem do 20 000 Kč

V kategorii Pronájem bytů do 20 000 Kč najdete malé i velké dispozice 3+1 a 3+kkv prestižních lokalitách, větších i menších městech. Vhodné pro jedince i celou rodinu. V nabídce na vás čekají byty kompletně zařízené i bez vybavení. Některé se nachází ve starších stavbách, zatímco jiné v moderních bytových domech a novostavbách. Podlahová plocha se různí, a tak si vybere každý.

Byty k pronájmu do 20 000 Kč často mají vlastní garáž, parkovací místo, balkon či terasu. Pokud potřebujete dostatek prostoru a soukromí, v této sekci si vyberete. Připravili jsme také nabídku luxusních bytů, které uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. V ceně nejsou započítané zálohy a platby za služby. Ty se pohybují okolo 2000 až 4000 Kč měsíčně.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres liberec se nachází v Libereckém kraji. Na jihu sousedí se Středočeským krajem a na severu hraničí se Spolkovou republikou Německo a s Polskem. Jeho rozloha je 989 km2. V roce 2010 byl počet obyvatel 170 tisíc a hustota populace činila 172 osob na km2. Povrch je značně členitý. Na území okresu se nachází Lužické a Jizerské hory. Nejvýše položeným místem je hora Smrk s nadmořskou výškou 1124 metrů. Okresem protékají řeky Jizera, Smědá a Nisa. Okres obsahuje 59 obcí, z toho má 11 statut města. Sídlem je město Liberec.